Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] co mam do zrobienia poza n75 :/ ??


robertbrz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zastanawia mnie co amm do roboty przy silniczku. napewno jutro /piatek/ bede robil przeplywke i n75, i chce sie umowic na rozrzad i moje pytanko jest nastepujace: co jeszcze jest do zrobienia zeby dilniczek jeszcze pobiegal ... autko to avancik w automacie a logi sa pod http://www.brzoski.mine.nu/log

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy czytales jak maja byc zrobone logi ???? [to co jest wklejone nadaje sie na smietnik :confused4:]

oraz przedstaw logi w formie wklejonego jpg ...

zapraszam do lektury :

http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html

p.s a moze od razu wymien caly silnik ... [skaD ten pomysl na lmm i n75 ?]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam że to turbo do czyszczenia, bo to bardzo częsta usterka w AFN-ach. Zrób logi dynamiczne kanału 3,4,8,10,11 żeby można było ocenić co jest nie tak, bo wymienisz części wydasz kase a auto dalej nie będzie jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj po poludniu zrobie to wieczorem wkleje, natomiast na kompiku pokazuje mi blad P1550 ponadto turbina pompuje do 3000 obr/min lub predkosci okolo 110 km/h, na vagu cisnienia podaje mi okolo 1,5 - 1,6 po czym jak sie zmuli to 1,1 ;( natomiast czytajac na forum o przypadlosciach afn'ow to na 99% bedzie trzeba obadac n75 i przeplywke, a ze chce zrobic rozrzad to rowniez chce miec wszystko sprawdzone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...