Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dłuzej kreci z rana po dluzszym postoju


Jarek882

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ponieważ ostatnio dłużej kreci mi silnik jak postoi np 12 godzin bez odpalania musze nim kręcic tak około 3 sekund aż załapie. Kod silnika to AJM PD i tak sobie myślę że zamówię na alledrogo zaworek zwrotny tylko nie wiem gdzie go najlepiej umieścić jakby ktoś mi mógł przesłać najlepiej foto byłbym wdzięczny :decayed: i jaką srednice zaworka kupić ? zaglądałem czy jest pompka w baku i mam coś takiego kostka 4 pinowa okrągła i dwa węże paliwowe o dokladnie cos takiego zdjecie poglądowe http://widmoxxx.neostrada.pl/rezerwa/6.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz pompkę, to po przekręceniu kluczyka na grzanie świec przez około 2 sekundy będzie ją słychać. Zaworek zwrotny możesz założyć przed filtrem lub za, jak założysz przed filtrem to wyeliminuje to zapowietrzanie od obudowy filtra(nieszczelna). Jak masz podejrzenie, że się zapowietrza załóż przezroczysty wąż od filtra do pompy - jeżeli coś jest na rzeczy zobaczysz bąbelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś, moze cos bierze Ci prad na postoju? Ja miałem ten sam problem w 1.9 AFN jak postał dwie doby nie palony to się do zera rozladowal. Czy od razu diagnoza na zapowietrzenie poszła ?

Sent from my Lumia 710 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie pobiera prądu bo nawet stał tydzień i kręcił aku kupiony rok temu varta Silver

Wysłane z mojego Nexus 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masę sprawdzałeś ? może alternator nie dostaje napięcia i nie doładowuje. sprawdź czy masa jest taka jak powinna i czy po odpaleniu auta na postoju alternator Ci się nie nagrzewa za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...