Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż oświetlenia słoneczników


kulbiks

Rekomendowane odpowiedzi

Doposażał ktoś może swoją b8 o oświetlenie w podsufitce nad słonecznikami? Wymieniłem sufit ze srebrnego na czarny z rs4 w którym mam lampeczki nad słonecznikami. Teraz pytanie o podłączenie ich- muszę ciągnąć wiązkę do MCE09? I czy mój MCE musi ogarniać pakiet qq1 żeby była możliwość podłączenia, czy w jakiś inny sposób się to podłącza? Z wątków warsztatowych Grześka wynika, że mce obsługujące qq1 8K0 907 063 C,D,N.

Jeśli ktoś przerabiał temat to może podałby mi nr części- kostki i piny, żeby nie było wtopy. Wszelkie podpowiedzi mile widziane :hi:

---------- Post dopisany at 08:48 ---------- Poprzedni post napisany at 08:45 ----------

A może kostki i piny są takie same jak do oświetlenia przestrzeni nóg qq1??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b6 prąd do słoneczników ciagnie się z przedniej lampki na suficie :) myślę że tu będzie podobnie :) kwestia sprawdzenia gdzie jest stały + i po sprawie :) włącznik lampki jest wbudowany już w daszek a więc nie musi to wszystcko isc przez mce lub mk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi to przyszło do głowy. Tylko że podświetlenie słoneczników jest częścią pakietu qq1 więc powinno być miejsce na piny w mce09 (jeśli ma się odpowiedni), ale chyba właśnie wepnę się w tą lampę przednią- najmniej roboty będzie i regulować też pójdzie z pokrętła koło świateł :wink:

Błędu raczej nie powinno wywalać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie wywali żadnego :) nie rozumiem tego: " i regulować też pójdzie z pokrętła koło świateł a nie stacyjki " :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny powalają :facepalm:

8D0 972 623 A 25,50 PLN wtyka 2 PIN 2 x

000 979 018 E 18,80 PLN piny ( 1 kabelek 2 piny) 2 x

4E0 972 623 18,70 PLN wtyka 2 PIN 2x

000 979 009 E 13,50 PLN piny ( 1 kabelek 2 piny ) 2x

około 140 PLN plus lampki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...