Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Urwane zaczepy rolety bagaznika.


cpikson

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

W moim avancie urwaly sie zaczepy ktore przytrzymywaly rozsunieta rolete i teraz jestem zmuszony jezdzic z "rozbebeszonym" bagaznikiem. Ma ktos pomysl jak mozna by to domowymi sposobami porezac na nowo albo gdzie kupic cale te boczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poradziłem sobie z tym problemem tak: kupiłem w obi coś co się nazywa plastyczna stal - taka plastelina co po wyrobieniu staje się twarda, coś około 10 pln. Dobrałem śrubę tak by weszła w ułamany kawałek i około 5 cm długa. Śrubę umocowałem w urwanym kawałku za pomocą zakupionego specyfiku, drugi koniec dokleiłem też tym specyfikiem do boczka (u samej góry boczka jest taka uszczelka i pod nią wkleiłem śrubę). Połączenia zmatowiłem papierem ściernym i odtłuściłem. Myślałem, że nic to nie da a tu 10 minut roboty i od wakacji działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pomysl godny uwagi i ciekawy ale gdyby nie jeden mankament... Tobie zostaly te urwane czesci a mi gdzies sie zapodzialy:kwasny: Myslalem nad zywica i wloknem tylko ze z tym duzo rzezby by bylo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego materiału plastycznego da radę ulepić dowolny kształt i będzie się trzymać, możesz wyrzeźbić uchwyt z tej "plasteliny" i przylepić. Może nie będzie wyglądało jak ori, ale funkcjonować będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja poradziłem sobie w nastepujacy sposób:

rozebrałem boczek w bagazniku i wmiejsce urwanego kawałka przykleiłem pistoletem do silikonu na goraco kawłek drutu nierdzewnego oczywiscie od srodka nastepnie wystajacy drut owinołem izolacja czarna i spokój roleta trzyma sie super juz długi czas i nie spada a co do wygladu to moim zdaniem jest dosyc estetycznie no i najwarzniejsze trwałe

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...