Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] podświetlenie FMICa


skalarx

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie bedzie choinka.. :mysli:

myślałem o subtelnym podświetleniu czerwonymi diodami. neon ala "Szybcy i wściekli" nie wchodzi w grę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zgadzam się z igrek-ka-ka-kiem (ykkiem) :naughty::tongue4: Chyba nie ma sensu podświetlać, chociaż z drugiej strony jeśli uda Ci się osiągnąć efekt świecenia na czerwono, tak jakby mocno rozgrzanego elementu... :mysli: Może to ciekawe wyglądać, chociaż w przypadku FMICa to rozgrzanie do czerwoności nie ma sensu, dla ludzi znających się na rzeczy :naughty: Czym chciałbyś to podświetlić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym chciałbyś to podświetlić?

Modułami z diodami flux. Zastąpiłem nimi lampki nad kolanami kierowcy i pasażera i wygląda w nocy super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx :naughty:

skalarx nie moj swiat.. :cool1: ja bym w ogole pomalowal FMICa na czarno zeby byl nie widoczny..

Zeby auto bylo cichociemne.. :cool1:

Jeden z uzytkownikow a3 klubu ma pomalowany i prawie go nie widac. W polaczeniu z oznaczeniem 1.6 na tylnej klapie auto robi robote, szczegolnie przy ruszaniu spod swiatel.. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx :naughty:

skalarx nie moj swiat.. :cool1: ja bym w ogole pomalowal FMICa na czarno zeby byl nie widoczny..

Zeby auto bylo cichociemne.. :cool1:

Jeden z uzytkownikow a3 klubu ma pomalowany i prawie go nie widac. W polaczeniu z oznaczeniem 1.6 na tylnej klapie auto robi robote, szczegolnie przy ruszaniu spod swiatel.. :polew:

Wielkie dzięki za opinię. Przemyślę jeszcze temat, w końcu cały FMIC jeszcze leży w garażu :)

A ruszanie spod świateł to z kolei nie mój świat :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej napisać na nim " TDI ;]"

Widziałem takiego Golfa w Arkadii :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...