Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prosze o ocenę LOGów statycznych


bysio1971

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstepie od razu wyjasnie ze sa to moje PIERWSZE logi za co z gory przepraszam i prosze o wyrozumialosc. Wiem ze powinny rowniez byc dynamiczne ale na chwile obecna ze wzgledu na stan mojej bateri w laptopie nie jestem w stanie ich zrobic. Generalnie auto chodzi ok. Jedynie rano na zimny silniku jak odpale to trzesie silnikiem jakby nie chodzil na wszystkich cylindrach. Dzieje sie tak do momentu kiedy nie dodam delikatnie gazu. Pojawia sie wtedy mala chmurka siwego dymu i silnik zaczyna rowno pracowac. Czasami rowniez na biegu jalowym zdarzy sie ze delikatnie rzuci silnikiem jak by nie zalapal na jednym cylindze ale jest to sporadyczne. Mechanik ktorego odwiedzilem twierdzi ze najprawdopodobnie trzeba wymienic uszczelki pompowtryskow ktore potrafia po latach stwardniec. Moze ktos bedzie w stanie na podstawie logow stwierdzic jakies inne nieprawidlowosci. Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Log (0 - 003)

Log (1 - 023)

Log (0 - 007)

Log (3 - 011)

Log (4 - 013)

Log (5 - 001)

---------- Post dopisany 27-11-2013 at 12:48 ---------- Poprzedni post napisany 26-11-2013 at 15:06 ----------

Chyba masakryczne te moje logi skoro nikt nie chce ich ocenic:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz tam nikt.

Zapraszam z kompletem.

Statyczne - 000,001,003,004,007,013,018 i 023

Statyczne w trybie Basic Settings - 003,011

Dynamiczne - 000,001,003,004,008,010 i 011

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje, ale tak jak pisalem na chwile obecna nie jestem w stanie zrobic logow dynamicznych. Jezelii chodzi o statyczne to moj Vag nie chce czytac grupy 000m natomiast grupa 004 i 018 zczytuje jako wartosci 0 wiec ich nie wrzucalem. Byc moze cos zle robie:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie komplet... bedzie rozmowa.. i postaraj sie o pełną wersje VAGa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...