Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sprezyny h&r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Czy ktos posiada zalozone takie sprezyny H&r 29369-2 i 29369. Chciałbym zobaczyć na fotce jak wygląda obniżenie A-4 na takich springach?

Byłbym wdzięczny jezeli ktos by podrzucil foto

Opublikowano

Masz teraz 1BA czy 1BE,BV?

Jak 1BA to będzie to wyglądać tak jak u Egona:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-awx-audi-a4-b6-egon-dziwkowoz-270815/

a jak 1BE to tak:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-majkela-wozidlo-black-s-line-project-rns-e-bix-y-recaro-19-rs6-h-and-r-35mm-247157/

Oboje mają te same springi, inne są tylko amorki, oczywiście silniki też te same :wink:

Jeśli masz 1BA to polecam z 1 a jak masz 1BE to 2

Opublikowano

Tak wyglądała moja na KONI Sport+ H&R:

20110918153813.jpg

20110918153733.jpg

20110918153848.jpg

Opublikowano
  • Autor

Hmm Calkiem niezle to wyglada mam taki sam kolor i w kombiaczu i patrze ze te fele calkiem niezle wygladaja to 18? jaki to model?

Opublikowano

8x18" Et 43 RONAL ori Audi S-Line DTM

Opublikowano
  • Autor

Jak tam z komfortem? Trzęsie mocno? Szybko wahacze padaja? :)

Opublikowano

Powiem tak - przez 3,5 roku użytkowania auta (1,5roku 16" 205/55 i 1BE i 2 lata KONI Sport+H&R 18" 225/40) nie zrobiłem w zawieszeniu ani jednej gumki i nie miałem jakiegokolwiek luzu w którymkolwiek z elementów zawieszenia.

Może to dlatego, że jeździłem ostrożnie i nie wjeżdżałem tam, gdzie się nie da, a może dlatego, że założony zestaw świetnie wybierał nierówności - ciężko powiedzieć.

Od siebie mogę tylko polecić, ale trzeba uważać, bo jest dośc nisko i zaryć można.

---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ----------

Ale na nierównościach i paskudnych drogach trzeba przyznać, że budą podrzucało, czego nie mogła znieśc moja żona :wink:

Opublikowano
  • Autor

OK dzieki za odpowiedź :]

W sumie to czasami fajnie popatrzec, jak niektóre części ciała podskakują u kobiety na dziurach :P

Opublikowano

:kox: co fakt to fakt, ale najgorsze było, jak wpadałem szybko na kiepską drogę i się żona, albo gorzej mamuśka "dławiła" podczas rozmowy - w sumie można to stosować, jak Cię partnerka denerwuje :decayed:

Dodam tylko na marginesie, że ja miałem przód skręcony na około 50-60% twardości a tył na około 80%, więc można było spokojnie zejść z miękkością w dół i poprawić komfort.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.