Sprezyny h&r

artur10a

Witam

Czy ktos posiada zalozone takie sprezyny H&r 29369-2 i 29369. Chciałbym zobaczyć na fotce jak wygląda obniżenie A-4 na takich springach?

Byłbym wdzięczny jezeli ktos by podrzucil foto

Masz teraz 1BA czy 1BE,BV?

Jak 1BA to będzie to wyglądać tak jak u Egona:

a jak 1BE to tak:

Oboje mają te same springi, inne są tylko amorki, oczywiście silniki też te same :wink:

Jeśli masz 1BA to polecam z 1 a jak masz 1BE to 2

Hmm Calkiem niezle to wyglada mam taki sam kolor i w kombiaczu i patrze ze te fele calkiem niezle wygladaja to 18? jaki to model?

Powiem tak - przez 3,5 roku użytkowania auta (1,5roku 16" 205/55 i 1BE i 2 lata KONI Sport+H&R 18" 225/40) nie zrobiłem w zawieszeniu ani jednej gumki i nie miałem jakiegokolwiek luzu w którymkolwiek z elementów zawieszenia.

Może to dlatego, że jeździłem ostrożnie i nie wjeżdżałem tam, gdzie się nie da, a może dlatego, że założony zestaw świetnie wybierał nierówności - ciężko powiedzieć.

Od siebie mogę tylko polecić, ale trzeba uważać, bo jest dośc nisko i zaryć można.

---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ----------

Ale na nierównościach i paskudnych drogach trzeba przyznać, że budą podrzucało, czego nie mogła znieśc moja żona :wink:

OK dzieki za odpowiedź :]

W sumie to czasami fajnie popatrzec, jak niektóre części ciała podskakują u kobiety na dziurach :P

:kox: co fakt to fakt, ale najgorsze było, jak wpadałem szybko na kiepską drogę i się żona, albo gorzej mamuśka "dławiła" podczas rozmowy - w sumie można to stosować, jak Cię partnerka denerwuje :decayed:

Dodam tylko na marginesie, że ja miałem przód skręcony na około 50-60% twardości a tył na około 80%, więc można było spokojnie zejść z miękkością w dół i poprawić komfort.