Skocz do zawartości
IGNOROWANY

radio symphony II a audi nawigation plus


budtom

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam takie pytanie? zastanawiam sie nad wymiana radia symphony 2 na audi nawigation plus? Czy bedzie odczuwalna jakoś dzwieku? Mam też nawigacje w fisie i czy jest opcja przejscia na to radio? Zastanawiam sie nad kupnem radio od kolegi z forum.http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/radio-audi-navigation-plus-a4-b6-b7-bns-rns-e-306300/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze ta navi to najzwyklejszy RNS-D a nie takie cuda jak w ogłoszeniu bns- rns-e to całkiem inne jednostki. Opcja przejścia jest możliwa. Radio będzie czytało mp3 ale tylko przez zmieniarke mp3. Co do jakości dźwięku to trudno powiedzieć wszystko jest zależne od tego czego oczekujesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niechciałbym aby grało gorzej od symphony za duzych wymagań nie mam. A robił może już ktoś taka przekłdke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś napisze ci że zmiana na plus inny że na minus trudno wypowiadać się na temat jakości dźwięku każdy ma inny gust. Ilu użytkowników tyle opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś napisze ci że zmiana na plus inny że na minus trudno wypowiadać się na temat jakości dźwięku każdy ma inny gust. Ilu użytkowników tyle opinii.

nie akurat jesteś w błędzie..........radio albo gra dobrze albo źle.....i tak akurat jest w przypadku w/w

symfonia gra o niebo lepiej tak z płyty jak samo radio od rns-d...przerabiałem to....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem trzy rns-d i symphony 1 i 2 teraz mam rns-e i w/g mnie rns-e gra najlepiej Rns-d nie odtwarza cd tylko same mapy ewentualne przez zmieniarke ale tak jak napisałem ilu użytkownikow tyle opini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega pytał o różnice w symfoni i rns-d ;)...dlatego tak odpisałem ....a to ,że muza w formacie audio ze zmieniarki to wiem ;)

rns-e ma inne końcówki mocy i dlatego gra bardzo przyzwoicie w połączeniu z ori osprzętem jak na taki sprzęt ;)

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niechciałbym aby grało gorzej od symphony za duzych wymagań nie mam. A robił może już ktoś taka przekłdke?

mój pierwszy mod jaki zrobiłem w aucie kiedyś, wielkiej różnicy nie odczułem, gorzej na pewno nie jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącz concert III i jest jeszcze lepiej-jako radio,cd,mp3 :wink:

---------- Post dopisany at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany at 18:45 ----------

u mnie taki mod był i miałem porównanie....:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrą opcja jest tez BNS gra "znośnie":wink:

czy np mp3 i niie trzeba zmieniarki

no i wyglad tez jest na duzy plus....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro jade do kolegi ktory ma wlasnie bns i zobacze jak to gra jesli bedzie dobrze to zakladam bns. I postaram sie zrobic jakies fotki z montazu i opis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro jade do kolegi ktory ma wlasnie bns i zobacze jak to gra jesli bedzie dobrze to zakladam bns. I postaram sie zrobic jakies fotki z montazu i opis.

Podmiane do siebie zrób ;)

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wtyczki od bns beda takie same jak w symphoni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wtyczki od bns beda takie same jak w symphoni?

Pewnie będziesz potrzebował przejsciówki jak pod rns ...;)....są na allegro ...kiedyś widziałem za ok 4-5 dyszek ;)

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...