Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radio symphony II a audi nawigation plus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam takie pytanie? zastanawiam sie nad wymiana radia symphony 2 na audi nawigation plus? Czy bedzie odczuwalna jakoś dzwieku? Mam też nawigacje w fisie i czy jest opcja przejscia na to radio? Zastanawiam sie nad kupnem radio od kolegi z forum.http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/radio-audi-navigation-plus-a4-b6-b7-bns-rns-e-306300/

Opublikowano

po pierwsze ta navi to najzwyklejszy RNS-D a nie takie cuda jak w ogłoszeniu bns- rns-e to całkiem inne jednostki. Opcja przejścia jest możliwa. Radio będzie czytało mp3 ale tylko przez zmieniarke mp3. Co do jakości dźwięku to trudno powiedzieć wszystko jest zależne od tego czego oczekujesz :wink:

Opublikowano
  • Autor

niechciałbym aby grało gorzej od symphony za duzych wymagań nie mam. A robił może już ktoś taka przekłdke?

Opublikowano

ktoś napisze ci że zmiana na plus inny że na minus trudno wypowiadać się na temat jakości dźwięku każdy ma inny gust. Ilu użytkowników tyle opinii.

Opublikowano
ktoś napisze ci że zmiana na plus inny że na minus trudno wypowiadać się na temat jakości dźwięku każdy ma inny gust. Ilu użytkowników tyle opinii.

nie akurat jesteś w błędzie..........radio albo gra dobrze albo źle.....i tak akurat jest w przypadku w/w

symfonia gra o niebo lepiej tak z płyty jak samo radio od rns-d...przerabiałem to....

Opublikowano

miałem trzy rns-d i symphony 1 i 2 teraz mam rns-e i w/g mnie rns-e gra najlepiej Rns-d nie odtwarza cd tylko same mapy ewentualne przez zmieniarke ale tak jak napisałem ilu użytkownikow tyle opini.

Opublikowano

Kolega pytał o różnice w symfoni i rns-d ;)...dlatego tak odpisałem ....a to ,że muza w formacie audio ze zmieniarki to wiem ;)

rns-e ma inne końcówki mocy i dlatego gra bardzo przyzwoicie w połączeniu z ori osprzętem jak na taki sprzęt ;)

wysłane z one v :)

Opublikowano
niechciałbym aby grało gorzej od symphony za duzych wymagań nie mam. A robił może już ktoś taka przekłdke?

mój pierwszy mod jaki zrobiłem w aucie kiedyś, wielkiej różnicy nie odczułem, gorzej na pewno nie jest :wink:

Opublikowano

podłącz concert III i jest jeszcze lepiej-jako radio,cd,mp3 :wink:

---------- Post dopisany at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany at 18:45 ----------

u mnie taki mod był i miałem porównanie....:wink:

Opublikowano

Bardzo dobrą opcja jest tez BNS gra "znośnie":wink:

czy np mp3 i niie trzeba zmieniarki

no i wyglad tez jest na duzy plus....

Opublikowano
  • Autor

jutro jade do kolegi ktory ma wlasnie bns i zobacze jak to gra jesli bedzie dobrze to zakladam bns. I postaram sie zrobic jakies fotki z montazu i opis.

Opublikowano
jutro jade do kolegi ktory ma wlasnie bns i zobacze jak to gra jesli bedzie dobrze to zakladam bns. I postaram sie zrobic jakies fotki z montazu i opis.

Podmiane do siebie zrób ;)

wysłane z one v :)

Opublikowano
  • Autor

a wtyczki od bns beda takie same jak w symphoni?

Opublikowano
a wtyczki od bns beda takie same jak w symphoni?

Pewnie będziesz potrzebował przejsciówki jak pod rns ...;)....są na allegro ...kiedyś widziałem za ok 4-5 dyszek ;)

wysłane z one v :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.