Audi Concert +Jack i USB-Problem

gt4r

Witam;) otóż mam mały problem a mianowicie jak kupiłem samochód miał on już wymontowaną zmieniarkę a w jej miejsce pod siedzeniem znajdują się wejście usb i jack... niestety jak podlącze pendrive`a to odtwarza muzykę ale bez możliwości przesuwania, przewijania itp. kawałki lecą tylko po kolei. Czy jest jakaś możliwość ustawienia tego itp? Gorzej sprawa wygląda z wejściem jack jak podłącze telefon to nic nie gra, nie widzi nic... co zrobić?:eusathink: radio to audi Concert Poruszyłem temat dopiero teraz bo do tej pory radio odtwarzało mi płyty CD ale niestety chyba mam laser do wymiany bo czyta raz na 10 utworów i CD ERROR:kwasny:

Ktoś kiedyś to zakładał i w jakimś celu więc jakoś to musiało działać;)

Przepraszam ze po tak długim czasie odpisuje ale nie było mnie w Polsce;( temat dalej aktualny co do wejścia usb, ponieważ z wejście jack było wypięte pod tapicerką;( jest jeszcze jeden problem tylko z jack`iem bo żeby grało z głośnością podobną do tej np jak radio na 8 to musi być na ponad 20 gdzieś dane. Na emulatorze jest napis Audio Link i dwa wejścia usb i jack. Z usb dalej jest problem;(