-
Ile czynnika klimy i oleju
na chłodnicy żadnych? sucha
-
Ile czynnika klimy i oleju
wyczytałem gdzieś w google ze 525g i 90ml a z drugiego źródła że 600g i 150ml, ale mam pytanie czy jak wymieniałem chłodnice to całkiem uciekł olej, przecież chyba trochę go zostało? http://www.elcamp.pl/public/content/file/klimatyzacjie/ilosci%20%20napelnien%20klimaAC-Fuellmengenhandbuch_2012_PL-klein.pdf
-
Ile czynnika klimy i oleju
Witam mam problem poniewaz nie wiem ile czynnika i oleju do klimy nabic w a4 b7 1.9 brb 2006r. Auto jest po wymianie chlodnicy klimatyzacji,czyli nie ma żadnej ilości czynnika w układzie... Chlodnica denso i sprężarka denso 6seu14c
-
głośniczek przy oświetleniu
wrzucę jutro foty;)
-
głośniczek przy oświetleniu
Panowie mam nietypowe pytanie a mianowicie jak zdejmę panel oświetlenia wewnętrznego z przodu, tam gdzie jest włącznik świateł i te dwie małe żaróweczki. Są na panelu dwie krateczki a po ściągnięciu panelu pod jedną kryje się jakiś głośniczek czy coś podobnego co to jest i do czego służy bo nie mam pojęcia? do czujników parkowania przednich? ja ich nie posiadam;/ więc nie mam pojęcia? Z góry dziękuje za pomoc;)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie trzeba wertować 5267 stron. Wystarczy przeczytać pierwszego posta W temacie też jest z resztą napisane... ABG Widziałem pierwszego posta ale myślałem że są po prostu jeszcze jakieś inne miejsca i spociki bo słyszałem również coś o czwartkach pod Quattro Service a nie jestem w temacie tak oblatany jak reszta ekipy z forum;) dlatego zapytałem;)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sorki koledzy ze tak pisze ale nie chce mi się wertować 5267 stron;p apropo spocików to gdzie się odbywają bo słyszałem o galerii kazimierz i pod Qserwis? co jest aktualne i kiedy i jakie godziny? byłem dwa razy pod QS ale cisza była?
-
Zapytanie co to jest?
instalacja pod dpf ok dzięki kolego tak podejrzewałem ale nie byłem pewien;)
-
Zapytanie co to jest?
Co to jest zaznaczone na czerwono? Jakieś czujniki? dochodzą kable a nie wychodzą, dodam że to w 1.9brb a w 1.9 bke nie mam tego?http://i61.tinypic.com/2s9rcl4.jpg http://i59.tinypic.com/2qvxfgk.jpg
-
Fotele recaro gdzie występowały
Jeśli nie znajdę to wybór padnie na skórę od s-line`a
-
tapicerka słupków
delikatnie podważasz czymś płaskim i powinna odejść, jest na zatrzaskach metalowych, ciężko idzie ale powinna puścić..
-
Fotele recaro gdzie występowały
Właśnie szukam przodu do kanapy;D
-
Fotele recaro gdzie występowały
z tego co widzę to bardzo ciężko je znaleźć... na allegro nie ma, jedynie skóry...
-
Fotele recaro gdzie występowały
Witam proszę o pomoc, potrzebuje zidentyfikować fotele ze zdjęcia z jakiego modelu pochodzą albo jaki maja numer nazwę? Zaznaczam, że to jest materiał a nie skóra.. http://img04.allegroimg.pl/photos/oryginal/49/80/63/75/4980637552
-
Nietypowy problem z wycieraczkami przednimi
na sucho mam je pchać ? nie uszkodzi się nic?