Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B7 Avant 2.0 TDI - odpowiedni dobór felgi


VesslaN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ... Na początku przyszłego tygodnia stanę się posiadaczem w/w samochodu z rocznika 2006. Audiczka jest obecnie na feldze 17". Dzwoniłem do ASO Audi i Pan po vinie powiedział mi, że do mojego samochodu tylko felga 16" z oponą 205-60-r16. Zapytałem czemu nie profil 55 tylko 60 na to odpowiedział, że tak producent zaleca.

Pytam o felgi. Na pewno chcę stalową 16"- być może będzie to felga z alledroogoo. Felgi mają jakieś dodatkowe parametry czyli, szerokość i tzw. ET ( i tu nie wiem jak ma to wyglądać). Rozstaw śrub pewnie 5x112.

Proszę o pomoc w doborze felgi 16"pod oponę 205-60 lub 205-55 bo raczej na 15" nie mam co liczyć

pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję piotrek4415

A jak ta szerokość będzie 6,5 zamiast 7 to też będzie dobrze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego :

FELGI STAL 4szt 16 5X112 ET42 VW AUDI SKODA SEAT (3774819221) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ale nie wiem czy średnica otworu będzie ok - boję się aby nie była za duża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srednica otworu jest odpowiednia 57,1 tylko to chyba foto podgladowe jakiejs innej felgi bo jest na 4 sruby :):naughty: ale opis felg jest taki jak trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma się rozumieć .... :)

pozdrawiam serdecznie :)

---------- Post dopisany 13-12-2013 at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany 07-12-2013 at 11:21 ----------

Takie pytanko - Jaka jest szansa, że (pełne koła z Passata B6 rocznik 2008 - rozmiar opony 205 55 16 - rozmiaru felgi nie znam) będą pasować do mojego samochodu ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli są to oryginalne koła od Passata B6 to będą pasować. Bo B6 miał felgi stalowe 6,5x16 ET42 5x112

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem Piotrku są to felgi od nowości zakupione razem z samochodem w 2008 roku. Założone ma tylko kołpaki od VW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję - koła pasują super. Ta aukcja

Koła Zimowe VW 205/55/16 YOKOHAMA Częstochowa ? Tablica.pl

Wczoraj już śmigałem - zrobiłem 140 km - z kołami wszystko ok - samochód prowadzi się jak po sznurku ;)

Pora na kołpaki :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...