Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Passat CC by IcoN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, przedstawiam moje nowe auto :)

MODEL: Passat CC GT

ROCZNIK: 2008 ( 8 Grudzień )

SILNIK: 2.0 TDI CR

MOC: 140 KM

MODY POD MASKA: BRAK

ZAWIESZENIE: Adaptive Suspension

KOLA: Interlagos 18"

WNETRZE: szmatex + inne bajery

AUDIO: RNS 510 z HDD + 8 głośników

WYPOSAŻENIE :

- OPS

- Park Assist

- Dynamic Chassis Control

- Privacy Glass

- Panoramiczny szyberdach

- RNS 510 z HDD nvai i inne bajery

- Telefon

- Multi-funkcyjna kiera

- czujnik zmierzchu

- czujnik deszczu

- doświetlanie zakrętów

- Dwustrefowa klimatyzacja

- Auto Hold

- samozaciagający się ręczny po odpięciu pasa kierowcy

- schładzany schowek

- samościemniejące się lusterko wsteczne

- elektrycznie wysuwana roleta tylnej szyby

zapewnie jeszcze o czyms zapomnialem :P

przeprowadzone modyfikacje: brak

planowane modyfikacje: o tym później dużo później

pozdro

1456074_194757187381049_2052110695_n.jpg

1456054_194757457381022_705185007_n.jpg

1499618_194757777380990_1330541901_n.jpg

1471328_194757797380988_996075111_n.jpg

1441553_194757874047647_2059878748_n.jpg

1469810_194758554047579_2101339107_n.jpg

Opublikowano

O kuźwa :slina:

Będzie poduszkowiec?

Opublikowano
  • Autor

narazie nie bedzie bo bida piszczy , co bedzie to zobaczymy

Opublikowano

ładny, 2 w klubie :naughty: Wyposażenie fajne :kox:

Opublikowano

Zdejmuj chlapacze! :decayed: To był mój pierwszy mod na drugi dzień po zakupie :grin: zazdroszczę panoramicznego szyberdachu. Szkoda, że nie masz biXa :decayed:

witam w gronie posiadaczy CC :wink: na forum A4 :decayed::grin:

Opublikowano
  • Autor

dzieki , zdejme je w srode a jutro jade odebrac "pedały" z r36 :P

Opublikowano

Aaaaa i z okazji zimy zazdroszczę guziczka od ręcznego z prawej strony :grin::decayed:

Opublikowano
  • Autor

u nas zimy nie ma :P

Opublikowano

Widzę że ogólnie jesteś z tej dalszej części świata z niepoprawną stroną kierownic :decayed: Masz tam dojście do tańszych gadżetów. Jak coś będziesz kupował do siebie dawaj znać, to może i ja się skuszę :wink: za ile te pedały? może być na pw :decayed: ciemniejsze lampki tylne od R-linea możesz poszukać :whistling: może kierownica ze ściętym dołem? :wink: lista jest długa, więc informuj :decayed:

Opublikowano

CC mi się zawsze podobał, nawet srebrny :wink: dla mnie największym minusem jest brak bixa :thumbdown:

Opublikowano
Zdejmuj chlapacze! :decayed: To był mój pierwszy mod na drugi dzień po zakupie

Tak długo zwlekałeś ? :grin::grin:

Opublikowano
dla mnie największym minusem jest brak bixa :thumbdown:

mnie dziwi że te samochody były sprzedawane bez niego :decayed: a ogólnie sporo takich na naszych drogach...

Zdejmuj chlapacze! :decayed: To był mój pierwszy mod na drugi dzień po zakupie

Tak długo zwlekałeś ? :grin::grin:

biorąc pod uwagę fakt że kupiłem samochód w piątkowy wieczór i jeszcze musiałem nim dojechać w rodzinne strony więc w domu byłem około 0.00 :decayed: uznałem że im daruję i poczekają do soboty rano - 8.00 :decayed: dobrze że w piątek już było ciemno jak wracałem po zakupie, ale w sobotę nie wyjechałem na ulice dopóki ich nie zdemontowałem :grin:

Opublikowano

OK, ciemna noc to dobre wytłumaczenie - wybroniłeś się :decayed::wink:

Opublikowano
  • Autor

Panowie u nas na "wsi" to liczy sie tylko cyferka na blaszce bo wtedy kazdy widzi z ktorego roku auto , rynek nie jest tak obszerny jak na kontynencie niestety, co do bixa to sie pewnie doreza , cena za pedaly taka sama jak w pl bo w aso zamawiane :)

jak by ktos nie wiedzial tak wygladala moje a4 zamin zmieniła ownera :P

945389_139663312890437_1034961409_n.jpg

tutaj reszta :

https://www.facebook.com/IconLowerDepartment/media_set?set=a.139663216223780.1073741831.100005403062025&type=3

Opublikowano

Bardzo dobrze wygląda B6 Avant w tym niebieskim lakierze - białe koła też super pasują :thumbup1:

Opublikowano

Po przesiadce do CC z tym kozuchowym zawiasem nie masz lęku wysokości? :decayed: Ja po podkręceniu gwinta na zimę miałem problemy z przyzwyczajeniem się do jazdy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja mialem air-a zamin sprzedalem auto , ale powiem ci ze juz rozmawialem z KW na temat jakiegos rozwiazania do dcc i jest opcja ale nie zadowala mnie. Lęku wysokości nie mam jeszcze ale za to powiem ze przejazd przez próg zwalniający bez zadnych problemów jest bezcenny :decayed:

---------- Post dopisany 11-12-2013 at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany 10-12-2013 at 22:18 ----------

Panowie potrzebuje numer tzw Foot rest ( podstopnica ) od passata b6 r36 do kiery z prawej strony :) bo wyslali mi do auta z kiera z lewej :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.