Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Układ dolotowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Zamieszczam linka do tematu z moim problemem z prośbą jak w ostatnim poście o zamieszczenie screena z etki:

http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/prosze-analize-logow-b6-1-8-t-avj-285496/

---------- Post dopisany 18-02-2014 at 17:24 ---------- Poprzedni post napisany 10-12-2013 at 11:21 ----------

Znalazłem chyba przyczynę błędu 17544. urwany przewód na kolektorze ssącym. Z kolektora wystają dwa króćce na jego końcach. I teraz mam pytanie bo bliżej atrapy mam nałożony przewód a bliżej kierowcy jest urwany. Z tym że nie widzę żadnego luźnego przewodu a ponoć ten przewód powinien iść do regulatora ciśnienia paliwa. U mnie regulatora nie ma w tym miejscu, wyczytałem gdzieś, że w avj regulator jest w filtrze paliwa. Czy ten przewód gdzieś idzie, czy po prostu mam urwaną zaślepkę. Na bank zasysa tam powietrze.

---------- Post dopisany 19-02-2014 at 07:55 ---------- Poprzedni post napisany 18-02-2014 at 17:24 ----------

Nikt nie pomorze :(

Opublikowano

U mnie na kolektorze jest tylko jeden wężyk, ten przy atrapie.

Poszukaj w etce gdzie to ma być podłączone

IFI :: Free services

Czy tam przypadkiem nie ma jakiegoś czujnika?

3979098828.jpg

Opublikowano
  • Autor

http://imageshack.com/a/img40/741/rr30.jpg

Według tego zdjęcia mój przerwany przewód powinien iść do regulatora ciśnienia. Podobno w avj jego tutaj nie ma i ja u siebie też nie zauważyłem tego regulatora. Mam tylko "uciętą/urwaną?"samą końcówkę wężyka.

http://imageshack.com/a/img607/8574/s9zk.png

A z etki jeżeli dobrze widzę wychodzi tylko jeden, czyli chyba ?????? tam powinna być zaślepka?

Opublikowano

U mnie tego nie ma. Regulator mam w filtrze paliwa. Może ktoś u Ciebie kolektor zmieniał?

Opublikowano
  • Autor

U mnie też regulatora nie widzę pod maską i jeżeli tam go nie ma to jest na bank w filtrze. A jeżeli ktoś zmieniał kolektor to mi nic o tym nie wiadomo. Czyli nie masz tego króćca tak? Ty też masz avj 150 km?

Opublikowano

Nie ja mam bex

Opublikowano
  • Autor

Przydał by się screen jakiegoś avj może ktoś z forumowiczów pomoże?

Opublikowano

Siemka zrobię zdjęcie tylko nie wiem czy wieczorem coś wyjdzie jak nie to jutro rano pozdr

Opublikowano
  • Autor

OK wielkie dzięki bardzo mi pomożesz, czekam na screena

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.