Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Navi plus... Po chwili się wyłącza...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jak w opisie.... Odpaliłem dziś moje B6.Dodam że z kabli. Stało trochę i z racji tego że mam słaby aku a temp na minusie więc padła bestia. Tak że odpaliłem,oczywiście auto pochodziło trochę.Wsiadam ponownie i włączam radio...Oczywiście kod.Pyk pyk działa. Po chwili samo się wyłączyło. Zastanawiam się WTF?! Naciskam ponownie nie chce się wł.... Ale po chwili łapie i znów się wył.... Wyłączyłem silnik (myśląc że coś da) Ale nic!!! :( Te same objawy. Panowie miał ktoś z was taką dolegliwość u siebie? Co to może być? Dodam również że dziś u mnie wieje że głowę urywa i i pape z dachów... :/ Ale to raczej n ie ma nic wspólnego z moim problemem... Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może poprostu zawilgotniało i zabezpieczenie je wyłącza lub natężenie prądu jest zbyt małe kiedys miałem podobny przypadek i po naladowaniu aku wszystko wróciło do normy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że właśnie nawilgotniało jak piszesz.... Bo z tym aku to tak wiesz....Też o tym pomyślałem.Ale w sumie wcześniej mi padał i nic się nie działo. Jutro może przejadę się nieco dłużej i zobaczymy. Nagrzeje go dobrze itd... Mam nadzieję że pomoże. :) Ale wstępnie dzięki za pomoc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...