Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przewód wysprzęglik-pompa sprzęgła


fanthomas18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio ("na szczęście") praktycznie pod domem sprzęgło wpadło mi w podłogę i tak zostało, otworzyłem maskę, skrzynia dookoła wysprzęglika była zalana płynem, wymieniłem na drugi wysprzęlik, lecz okazało się, że to nie jego wina, tylko pękniętego przewodu który idzie od wysprzęglika do środka do budy do pedałów, wie ktoś może gdzie można taki przewód dostać i czy ciężko go wymienić? Mile widziany byłby także nr tego przewodu:wink:

---------- Post dopisany 15-12-2013 at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany 12-12-2013 at 21:31 ----------

Dowiedziałem się już paru rzeczy, tego przewodu nie ma w zamiennikach, jest tylko ori (360zł:shock3:). Orientuje się ktoś, czy ten gumowy przewód możnaby zamienić hamulcowym? Tak, żeby wyciąć ten gumowy i zamiast niego pozarabiać końcówki i wstawić metalowy, nie będzie miało to wpływu na wysprzęglik? Jakby ktoś potrzebował to przewód ma nr 8D1721465. Obecnie stoje w miejscu a samochód mi potrzebny na już, używek wolałbym nie kupować bo nie wiadomo co się kupi:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...