Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 b5 98 naglosnienie


Rekomendowane odpowiedzi

WItam Chciałbym wymienic z przodu w drzwiach te glosniki 13 z 16 nie chce mi sie bawic bo niechce jakiegos tam mega naglosnienia poprostu zeby dobrze gralo i trzymalo sie kupy na polce z tylu mam jakies ale to jakies stare chyba macmedia czy cos takiego wlozyl bym do bagola najlepiej jakas dobra skrzynke z wzmacniaczem nie wiem czy jakies gwizdki czy cos jest sens kupowac zwrotnice itd radio jakie mam to Pioneer DEH - 2200UB. Cenowo tak w max 400 - 500 zl ciut wiecej moze. . . co byc radzil z tym przodem to mozna sie jeszcze wstrzymac chodiz mi o tą skrzynke i wzmak za bardzo sie na tym nie znam prawie wogole dlatego sie pytam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u-Dimension el. comp 5. Nie mają dużych wymagań sprzętowych. Jakiś czas temu montowałem pod same radyjko Morel Maximo 6.2 (16-stki) i też było dobrze. W Twoim wypadku byłaby to opcja Morel Maximo 5.2 (pewnie zapotrzebowanie mocowe ma mniejsze niż 6.2 to spokojnie by sobie pograły pod radyjkiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na przod tak a na tyl???

---------- Post dopisany 14-12-2013 at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany 13-12-2013 at 20:03 ----------

jak sie to instaluje ??? pomozcie ;d radio trzeba wymieniac czy nie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...