Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż BNS 5.0 w B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, przymierzam się do zamontowania bns'a w swojej b6. Niestety na forum nie doszukałem się tematu podobnego do "RNSE od A do Z" tylko że w roli głównej z bns.

Dlatego mam kilka pytań. Co oprócz bns, kosza 2din, klimatronika 2din jest jeszcze potrzebne? Jakieś przejściówki, wiązki, antena do navi ? Obecnie mam concert 2.

(Wiem że klime i tunel można podciąć na 2din)

Czy po zamontowaniu będę miał navi, mając "czerwonego" fis'a?

Czy niezbędny jest panel sterownia (ten obok zapalniczki)?

Pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor

Temat widziałem. Najbardziej pomocne byłyby opinie osób które przesiadałby się z concerta na bns.

Opublikowano
  • Autor

Tak też się spodziewałem, a czy jest szansa mieć navi bez kolorowego fis'a ? I czy będzie działać bez tego małego panelu sterowania...?

---------- Post dopisany 24-12-2013 at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany 23-12-2013 at 10:53 ----------

Nikt nie wkładał bns'a ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ja wkładałem bns przesiadałem sie z concerta II jak co to pw

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Ja mam Chorusa II i żeby śmigał mi BNS to w przejściówce takiej samej jak do RNS-E muszę w kostce B zmienić miejscami piny 5 i 7 oraz w kostce głównej złączyć piny 15 i 16 tak?

A co z kodowaniem? Ma ktoś jakąś procedurę bo znalazłem tylko to.

Podłanczamy VAG-a i wybieramy kanał 56 (radio) lub 37 (nawigacja) i łączymy się.

Kodowanie i adaptacja.

8dd720958f4099a2.jpg

Czyli moje kodowanie by było takie?

0- cyfra stała

3- typ nadwozia A4 8E

0- diagnoza przednich gwizdków - aktywne

1- charakterystyka dźwięku - A4 8E

1- telefo/ telematyka- brak telefonu

1- Equipment 1- brak dodatkowego tunera

3- Equipment 2- zmieniarka CD

Czyli: 0301113 ?

Opublikowano

Dlaczego BNS problem z mapami!

Opublikowano
Ja mam Chorusa II i żeby śmigał mi BNS to w przejściówce takiej samej jak do RNS-E muszę w kostce B zmienić miejscami piny 5 i 7 oraz w kostce głównej złączyć piny 15 i 16 tak?

A co z kodowaniem? Ma ktoś jakąś procedurę bo znalazłem tylko to.

Podłanczamy VAG-a i wybieramy kanał 56 (radio) lub 37 (nawigacja) i łączymy się.

Kodowanie i adaptacja.

http://images8.fotosik.pl/756/8dd720958f4099a2.jpg

Czyli moje kodowanie by było takie?

0- cyfra stała

3- typ nadwozia A4 8E

0- diagnoza przednich gwizdków - aktywne

1- charakterystyka dźwięku - A4 8E

1- telefo/ telematyka- brak telefonu

1- Equipment 1- brak dodatkowego tunera

3- Equipment 2- zmieniarka CD

Czyli: 0301113 ?

tak z pinu 15 do pinu 16 trzeba puścić kabel żeby odpalić radio

Opublikowano

Panowie, a wiecie może w który pin się wpiąć aby po wrzuceniu wstecznego radio przechodziło w mute?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.