Skocz do zawartości
IGNOROWANY

rozmazana linia odcięcia żarnika d2s


tomek71wzw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupiłem żarnik d2s (philips) oraz ori lampę valeo z 2012r. okazało się, że jest rozmazana linia odcięcia. Czym to idzie? Żarnikiem, lampą? I lampa i żarnik są nowe ponieważ miałem delikatnego dzwona i musiałem wymienić te części. Żarnik raczej oryginalny zakupiony niby od zaufanego gościa na tej aukcji:

Ksenon xenon D2S Philips 85122+ żarnik palnik NOWY (3748965075) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakupiłem żarnik d2s (philips) oraz ori lampę valeo z 2012r. okazało się, że jest rozmazana linia odcięcia. Czym to idzie? Żarnikiem, lampą? I lampa i żarnik są nowe ponieważ miałem delikatnego dzwona i musiałem wymienić te części. Żarnik raczej oryginalny zakupiony niby od zaufanego gościa na tej aukcji:

Ksenon xenon D2S Philips 85122+ żarnik palnik NOWY (3748965075) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

wskazuje, że bańka szklana żarnika nie jest w ogniskowej lustra.

Powody: krzywo osadzona bańka szklana żarnika w cokole ( patrz zdjęcia z tej Twojej aukcji )

niewłaściwe/wadliwe osadzenie żarnika w gnieździe ( można sprawdzić żarnik w innej podobnej lampie - jakie daje odcięcie światła)

niewłaściwe osadzenie odbłyśnika w obudowie ( tu jest problem z weryfikacją - zonk)

niewłaściwe osadzenie całego mechanizmu wewnątrz obudowy ( problem j.w)

Współczuję, bo jest problem trudny do opanowania.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...