Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH] Pisk z tylnego zawieszenia QUATTRO


razk

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

od kilku dni gdy jade po nierownosciach (nawet delikatnych) lub nacisne na klape bagaznika z tylnego zawieszenia dobiega pisk. na forum o zblizonej tematyce preczytalem ze w quattro to dosc czeste zjawisko i ze to wina gum wachacza gornego. czy ktos sie z tym spotkal i moze ta informacje potwierdzic lub podac inny powod tego irytujacego popiskiwania?

na wszelki wypadek czy moglby ktos sprawdzic w ASO lub IC ceny nastepujacych czesci zawieszenia tylnego do audi a4 b5 sedan 2.8 v6 quattro rok prod 1995:

element gumowo-metalowy nr. wg ETKA 8D0 505 185 A (4szt. w zestawie)

element gumowo-metalowy nr. wg ETKA 8A0 505 172 B (2szt. w zestawie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh też tak mam piszczy skrzypi .... w zasadzie słychać tylko na małych nierównościach przy wolnej jeździe potem juz rzadko .... próbowałem smarować smarem, oliwą do maszyn na jakiś czas pomaga potem znów wraca..... WD-40 nie pomaga, przestaje skrzypieć w deszcz .... heh i teraz sie tak zastanawiam że ostatnio nie skrzypi tzn że może już nie będzie u mnie skrzypiało przez 15tyś km i narazie spokój i luzów niema. cena nie jest wysoka nie pamietam dokładnie miałem wymieniać ale chłopaki z warsztatu powiedzieli tak " jak skrzypi znaczy że niema luzów czyli jest dobrze" .... tylko ze to wkurza :wallbash:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...