Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Stanced Avant by GuMak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

OBECNIE

10733602_723195061081900_1889640624_n.jp

10365729_736071193127620_523451009198417

10556444_736070989794307_177373615537994

Witam
Postanowiłem pochwalić się moim sprzętem :D
Jest to:
Audi A4 Avant B5 1.8E 125 km
Rok produkcji: 1998
Wszystko jak na razie w serii :|
Wyposażenie:
:arrow2: ABS
:arrow2: Wspomaganie kierownicy
:arrow2: Climatronik
:arrow2: Centralny zamek
:arrow2: Immobiliser
:arrow2: 4 x pp
:arrow2: 4 x elektryczne szyby
:arrow2: Elektryczne lusterka
:arrow2: regulacja kierownicy w dwóch płaszczyznach
:arrow2: Autoalarm
dsc0462i.jpg
dsc0459js.jpg
dsc0439.JPG

:arrow2:2013 - wiosna
Koła: Borbet Typ T 15' Białe
ryuj.jpg
it5x.jpg

Innych modów brak
:arrow2:2013 - jesień
Koła: A.T.P Flash 18'
3xyt.jpg
8cj3.jpg
3w65.jpg
raj8.jpg
Audio:
Głosniki: Hertz DSK-130.3
Radio: Alpine CDE-9827RR
08db.jpg
Komora:
Pomalowana większość elementów na czarno, a napisy i korki na czerwono
lopl.jpg
et8z.jpg


Plany na zimę/wiosnę 2014:
:arrow2: Włożenie jakiejś basowej zabudowy do bagaznika lub ori tuby Bose,
:arrow2: Zmiana koloru Alufelg,
:arrow2: Końcowy wydech (jakiś ładne brzmienie - mam nadzieję, że coś polecicie :D ),
:arrow2: Zawieszenie gwintowane, a w przyszłości AirRide :D
Przymiarka: vvti.jpg
:arrow2: Pakiet od RS4 jesli sie uda, a jak nie to ogarniecie dokładek i czarnych elementów pod kolor budy oraz dokladka Cupra Lip,
:arrow2: Dalsze zmiany pod maską, ale chciałbym pojsc w strone wiekszej mocy a nie tylko estetyki :szczer:

BLACK FRONT w I lifcie :D jakos wygląda to :D
avatar.jpg

przod.jpg

2014:

10304713_645668305501243_895478252127066

10305504_656725324395541_722606894864426

Na nowej feldze, lecz zostaje ona jak najkrócej gdyż chyba nie będzie konkretu (Tomasson TN4)

10733602_723195061081900_1889640624_n.jp

Edytowane przez Gumak

Opublikowano

No ladnie ladnie tylko ten hak razi ,ale jak uzywasz to zostaw przydaly by sie lampki przod zmienily by autko pozdrawiam powodzenia:naughty:

Opublikowano

plany są więc jest ok:wink: a co do malowania pod maską... przydało by sie psiknąć też pokrywe i dolot filtra żeby był ten sam odcień czarnego. Jedyny minus to taki że nie widać czego ile jest w zbiorniczkach i został jeszcze zbiornik sprysków:decayed:

Powodzenia

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
plany są więc jest ok:wink: a co do malowania pod maską... przydało by sie psiknąć też pokrywe i dolot filtra żeby był ten sam odcień czarnego. Jedyny minus to taki że nie widać czego ile jest w zbiorniczkach i został jeszcze zbiornik sprysków:decayed:

Powodzenia

Ogolnie to na wiosne mam zamiar zmienic kolor felg na bialy lub złoty, więc ta czerwień nie bedzie pasowala, więc tez zmienie tam barwy :D

---------- Post dopisany at 17:28 ---------- Poprzedni post napisany at 17:27 ----------

No ladnie ladnie tylko ten hak razi ,ale jak uzywasz to zostaw przydaly by sie lampki przod zmienily by autko pozdrawiam powodzenia:naughty:

Hak na dniach out :D aaa lampki zmienie też :D

---------- Post dopisany 12-01-2014 at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany 28-12-2013 at 17:28 ----------

s0wd.jpg

Taka mała zmiana :D

---------- Post dopisany 30-01-2014 at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2014 at 23:47 ----------

Ludziska jaki kolor na felgi wrzucic? bo mam dylemat? tak, zeby do mojej bydu pasowal? :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja w Twoim kolorze auta widziałbym koło czarne, ale rantu nie zostawiałbym w połysk tylko też czarny :)

1661985_532607763520542_1564170545_n.jpg coś takiego :)

Opublikowano
  • Autor
Ja w Twoim kolorze auta widziałbym koło czarne, ale rantu nie zostawiałbym w połysk tylko też czarny :)

https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1/p180x540/1661985_532607763520542_1564170545_n.jpg coś takiego :)

Pomyśle, pomyśle :D

Na chwile obecną w Audi:

-Pomalowane środki lamp na czarno oraz delikatne obrysy US (na razie tylko folia),

-ramka grillu na czarno, ale zastanawiam się czy OOOO tez nie pomalować,

- w międzyczasie ogarniam felgi jeszcze tylko baza do położenia :D TYLKO JAKA? :D

avatar.jpg

przod.jpg :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No i bardzo okey ten front wyszedł :D Czekam na kolejne mody :D Kiedys miałem identyczną A4 ::naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Jakieś aktualne foto :D Przód poszedł delikatnie w dół po wycięciu i zaklepaniu nadkoli, na tylnej klapie wywalone oznaczenie modelu i silnika :D a teraz czekam za gratami :) Na tył wpadnie jeszcze dystans :D Mile widziane opinie co myslicie o tym wygladzie :D

111.JPG

222.JPG

444.JPG

dGn3_x34u_obxw4ph8G4H4-hJ6HjoJF4C6HE-RNxXQ=w992-h554-no

Opublikowano

Ładne autko, ładnie siadło koło :decayed: Z hakiem coś byś zrobił :wink:

Opublikowano
  • Autor
Ładne autko, ładnie siadło koło :decayed: Z hakiem coś byś zrobił :wink:

Na hak mam klienta, wiec jutro już go nie bedzie :D Dzieki za miłe słowa :D

Opublikowano

Mógłbyś powiedzieć jakie masz parametry koła, rozmiar opon i odległość od ziemi do błotnika? :wink:

Opublikowano
  • Autor

Felgi wszystkie cztery szrokość 8j, 18', opony na razie przod i tył 225/40, lecz szukam 215/40 na przod :) Odległość od błotnika to 61 przód, 62 tył :D

Opublikowano

Ładnie przód usiadł, ja w tamtym sezonie, przy takich samych oponkach z przodu miałem ustawione na 62cm i nieciekawie się jeździło, muszę w rozpórkę górną zainwestować żeby nie gibało w zakrętach :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

W aucie staram się cały czas coś zmieniać:

-wywalone ramki z rejestracji,

-black front - lampy rozklejone i pomalowane na czarny mat, grill odświeżony i także w czarny mat,

-gładka tylna klapa - oznaczenia silnika i modelu out,

-brak wycieraczki na tylnej klapie,

Opublikowano

widziane auto ..... duzo pracy włozone i na żywo wyglada nice:)

Opublikowano

Autko bardzo ładne. Szczególnie fele kozackie :decayed:

Ja na Twoim miejscu na początek wstawił bym lampy zespolone z polifta bo różnica na pewno była by ogromna. I kierunki boczne dymione, ale pewnie wolisz je zostawić do kierunków US, kwestia gustu :wink: A co do czarnego znaczka na grillu to moim zdaniem kompletnie nie pasuje, szczególnie do białych felg prędzej biały by pasował :naughty:

Podoba mi się też malowanie pod maską, szacun że chciało Ci się to robić, w dodatku 2x :kox:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

10344790_645667732167967_8107623207635084199_n.jpg

10314722_645666842168056_4761572915508401913_n.jpg1972535_645667558834651_3893520874831604509_n.jpg

1908001_645674862167254_5527435206136725279_n.jpg

10304713_645668305501243_895478252127066270_n.jpg

Polerka lakieru zrobiona, przód zszedł około centymetr w dół, poprawione ranty felg, opony przód węższe, wyczyszczony silnik i jakies tam dodatki estetyczne wpadły :D Wszystko złożyło się tak jak na fotach :D

Opublikowano

Aż się prosi o zmiane lamp z przodu.. :whistling:

Opublikowano

wlasnie niee, swietnie ze utrzymales klimat przedlifta. Jak dla mnie cos nowego, ze tak powiem. Na dzien dzisiejszy to jest wiecej przedliftow z lampami poliftowymi niz ori tak jak byc powinno :wink: ew co najwyzej mozna pomyslec nad dzielonymi lampami soczewkowymi z eSy, choc moim zdaniem tak jak jest wyglada bardzo fajnie :wink:

Opublikowano
  • Autor
wlasnie niee, swietnie ze utrzymales klimat przedlifta. Jak dla mnie cos nowego, ze tak powiem. Na dzien dzisiejszy to jest wiecej przedliftow z lampami poliftowymi niz ori tak jak byc powinno :wink: ew co najwyzej mozna pomyslec nad dzielonymi lampami soczewkowymi z eSy, choc moim zdaniem tak jak jest wyglada bardzo fajnie :wink:

No własnie chciałem utrzymać klimat przedlifta, lecz soczewki chyba i tak wpadną bo xenon lub bi, bede montował :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.