Skocz do zawartości
IGNOROWANY

system bose ("concert" - kaseciak+zmieniarka cd) +


wustyle

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie.

Zamierzam podlaczyc do swojego systemu audio iPoda - zastanawiam sie tylko czy radio da rade "zobaczyc" jeszcze jedno zrodlo dzwieku po AUX-ie, a jesli tak, to jak fizycznie wybrac inne zrodlo dzwieku w radiu niz FM, Kaseta albo CD? A moze najlepszym pomyslem jest podlaczenie koncowek sygnalu do toru magnetofonu kasetowego, z ktorego i tak nigdy nie skorzystam i tam wlasnie podpiac iPoda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.

Zamierzam podlaczyc do swojego systemu audio iPoda - zastanawiam sie tylko czy radio da rade "zobaczyc" jeszcze jedno zrodlo dzwieku po AUX-ie, a jesli tak, to jak fizycznie wybrac inne zrodlo dzwieku w radiu niz FM, Kaseta albo CD? A moze najlepszym pomyslem jest podlaczenie koncowek sygnalu do toru magnetofonu kasetowego, z ktorego i tak nigdy nie skorzystam i tam wlasnie podpiac iPoda?

Witam,

nie idzie podlaczyc tego mam inna propozycie dla ciebie i innych kolegow mam na zbyciu Radio navigacyjne Traffic Becker i chcial bym sie z kims zamienic na Laptop.To radio mial dostac moj syn na gwiastke ale wczesniej sobie kupil tez Beckera i mam teraz je na zbyciu. Radio jest w bardzo dobrym stanie i jest kompletne (instrukcja,najnowsza wersia nawigacji 9.0 4 CD GPS antene karta codo).Jak ktos by byl zainteresowany to prosze pytac chetnie odpowiem.

Pozdrawiam

69_0_1_.jpg

tu jest dział sprzedam

by pre_pl

[ Komentarz dodany przez: zdeniu: 03-01-2007, 07:02 ]

zanim do sprzedaży trzeba jeszcze przeczytać regulamin i takie tam :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...