Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] .....Audi A4 B8 2.0 TDI 143KM 2010r.....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym się pochwalić swoją B8 długo poszukiwano . Wcześniej Passat B6 ale teraz tylko i wyłącznie Audi :*

- 2.0 TDI 143 KM 2010 - aktualnie 166 tys KM

- Skrzynia manual 6

- Reflektory zwykłe aż szkoda ze nie xenon

- Kierownica wielofunkcyjna

- Klima jednostrefowa, niestety

- Navi

- MMI 3G karty sd +navi europa

- Listwy wewnętrzne alu.

- Funkcja telefonu przez Bluetooth

- System start/stop

- Pakiet oświetlenie

- Tempomat

- Felgi aluminiowe 16 + oponki zimowe Goodyear Ultragrip 8

- Listwy wokół szyb w kolorze srebrnym

- Aplikacje dekoracyjne aluminiowe

- Kolor granatowa perła

- Podgrzewane lusterka

- itp.

Zaplanowane zmiany:

+ polskie menu

+ black grill- już zrobione

+ ładna oryginalna 17 lub 18 felgi

+ podświetlenie tablicy Led- jest już zrobione

+ podświetlenie w środku Led biała barwa - już zrobione zostało się pochwalić

+ kierownica od s :)

+ doświetlanie zakrętów uaktywnić

+ zmiana zwykłych żarówek do jazdy dziennej na Led

Reszta wyjdzie później czekam na wasze opinie i może coś doradzicie no i kilka foteczek na wstępie :)

Pozdrawiam

img_1529.jpg

img_1534.jpg

img_1535.jpg

DSC00696.jpg

img_1519.jpg

img_1520.jpg

Opublikowano

Ładna jak każda b-8ka.Na plus MMI 3G reszta to samo co u mnie:decayed:Gratki zakupu i bezawaryjności:wink:

Opublikowano
  • Autor

Podziękował kolego i też życzę bezawaryjności :)

Mam pytanko miałem tego ASYSTENT ZMIANY BIEGÓW i od jakiegoś czasu nic mi nie pokazuję może ktoś mi podpowie co się stało i jak to włączyć .

Opublikowano
Podziękował kolego i też życzę bezawaryjności :)

Mam pytanko miałem tego ASYSTENT ZMIANY BIEGÓW i od jakiegoś czasu nic mi nie pokazuję może ktoś mi podpowie co się stało i jak to włączyć .

W MMI jest opcja w którejś zakładce w CAR sygnalizacja zmiany biegu

Opublikowano
  • Autor
Podziękował kolego i też życzę bezawaryjności :)

Mam pytanko miałem tego ASYSTENT ZMIANY BIEGÓW i od jakiegoś czasu nic mi nie pokazuję może ktoś mi podpowie co się stało i jak to włączyć .

W MMI jest opcja w którejś zakładce w CAR sygnalizacja zmiany biegu

Podziękował kolego zaraz się pobawie :)

Opublikowano

śliczna, a lampy zawsze można zmienić :;)

Opublikowano

gratki zakupu!

Opublikowano

Normalnie gdybym widział swoją :wink:

Gratuluje , życzę szerokiej drogi i bezawaryjności :banan:

Aaaaa i Szczęśliwego Nowego Roku !! :decayed:

Opublikowano

Fajna i rocznik też dobry :wink:gratki:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Dziękuje koledzy za miłe opinie i czekam na wasze propozycje modów :P

No i też Wszystkiego Najlepszego W Nowym Roku:drunk:

Opublikowano
Dziękuje koledzy za miłe opinie i czekam na wasze propozycje modów :P

No i też Wszystkiego Najlepszego W Nowym Roku:drunk:

:drunk::blowup:

Opublikowano

Gartki zakupu, bardzo podobna do mojej z wypadu... Janbedziesz bawił sie już vagiem żeby aktywować doswietlanie to aktywuj test zegarów przy włączanie, łap timer i obniżanie lusterko przy włączeniu wstecznego biegu. Powodzenia w modach i bezawaryjności

Opublikowano
  • Autor
Gartki zakupu, bardzo podobna do mojej z wypadu... Janbedziesz bawił sie już vagiem żeby aktywować doswietlanie to aktywuj test zegarów przy włączanie, łap timer i obniżanie lusterko przy włączeniu wstecznego biegu. Powodzenia w modach i bezawaryjności

Witam kolego jakoś nie lubię jeździć do tyłu z tymi Lusterkami w bmw bardzo mnie to wnerwia he he i tego chyba u siebie nie będę na razie aktywować . Na razie powoli biorę się za Grill he he żeby była troszkę agresywna :P:evil:

---------- Post dopisany 04-01-2014 at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany 01-01-2014 at 18:55 ----------

No i jest miał być przed nowym rokiem ale dopiero dziś go dostałem BLACK GRILL :lol1:

20140104_145211_Kopia.jpg

A tak już wygląda po zamontowaniu przy niewielkich trudnościach bez demontażu zderzaka po 1,5h udało się i o to na szybko zrobione zdjęcia :audi:

20140104_185201.jpg

20140104_185308.jpg

Opublikowano

Miałeś malowany ten grill czy kupiłeś oryginalny??

Opublikowano
  • Autor
Miałeś malowany ten grill czy kupiłeś oryginalny??

Kupiłem używany oryginał i został oklejony czarno folia mat

i jaka jest wasza opinia ???

Opublikowano

A teraz widzę, że grill jest szary a tylko ramka która była chromowana jest czarna (oklejona) tak??

Wygląda o wiele lepiej niż z chromem... ja szukam całego czarnego grilla.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tak ramka i znaczek Audi jest czarny reszta na razie jest szara ale już w wiosnę będzie cały czarny mam siwe zostanie pomalowane albo tez oklejone jak sie uda :P ale efekt na razie tez jest chyba fajny w realu wygląda o wiele ładniej .

---------- Post dopisany 13-01-2014 at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany 05-01-2014 at 15:07 ----------

Witam Panowie mam pytanko po woli rozglądam się za felgami już na wiosnę .Jaki byście polecili rozmiar i wzór czekam na wasze opinie ..

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
zakladaj ROTORY 19" :wink:

fajny wzór był brany pod uwagę ale ta 19'' to chyba nie na nasze warunki drogowe

Opublikowano

Zakładaj, zakładaj.:wink: Jak Nie jeździsz plotki drogami to będzie dobrze. :decayed: Bezawaryjności!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.