Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] TUNING TDI


LUKASA4QUATTRO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie czy ktos z posiadaczy TDI probowal kiedys zrobic cos wiecej niz tylko program..?

Pytam sie gdyz mam 1,9tdi quattro skrzynia 6biegow, zrobilem program i chodzi dosc dobrze ale jak kazdy maniak -a mam za soba przerobienie bmw E46 2,2l benzyna na M3- chcialbym cos wiecej . Na silnikach wolnossacych sie znam nienajgorzej jak chodzi o diesle no coz caly czas sie ucze. Czy ktos z forumowiczow bawils sie kiedys w takie ulepszanie... chodzi mi po glowie wieksza turbina plus pompostryskiwacze zmienic na jakies sportowe.... jeszcze tego tematu do konca nie ogarnolem.

Szukam pomocy i przydatnych informacji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie czy ktos z posiadaczy TDI probowal kiedys zrobic cos wiecej niz tylko program..?

Pytam sie gdyz mam 1,9tdi quattro skrzynia 6biegow, zrobilem program i chodzi dosc dobrze ale jak kazdy maniak -a mam za soba przerobienie bmw E46 2,2l benzyna na M3- chcialbym cos wiecej . Na silnikach wolnossacych sie znam nienajgorzej jak chodzi o diesle no coz caly czas sie ucze. Czy ktos z forumowiczow bawils sie kiedys w takie ulepszanie... chodzi mi po glowie wieksza turbina plus pompostryskiwacze zmienic na jakies sportowe.... jeszcze tego tematu do konca nie ogarnolem.

Szukam pomocy i przydatnych informacji.

Pozdrawiam

pompki AL,turbo BRD,FMIC i bedzie ~200 PS i plaski niuton ...

reszta tutaj : http://www.a4-klub.pl/smf/turbo_chiptuning_i_tuning_mechaniczny-b7.0/

zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...