Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Demontaż panela klimatronik B5 1999r... Jak to żrobić??


Bartoszcze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, :hi:

Wiem że o demontażu panela klimy już było, ale nie znalazłem opisu jak zdemontować ten nowszy panel z jednym wyświetlaczem. Wyświetlacz zaczął mrugać i chce naprawić go zgodnie z instrukcją: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_naprawa_panela_klimatronika-t3521.0.html , ale nie mogę sobie poradzić z wyciągnięciem go na zewnątrz. :wallbash: Może ktoś już to robił, proszę pomocy... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zdjąć tą ramkę co jest wokół panela klimy i radia. Mocowana jest na zatrzaski. Po zdjęciu ukażą Ci się śrubki trzymające panel, odkręcasz je i wyciągasz całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_naprawa_panela_klimatronika-t3521.0.html

w tym linku co podaleś jest pokazane jak wyjąść panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pokazane jak wyjąć panel starego typu. A ten co ja mam jest deczko inny. Po ściągnięciu ramki widać 4 śrubki 8mm. Dwie na górze w miejscu radia, i dwie na dole w dolnych rogach klimatronika (one trzymają popielniczke i nie mają nic wspólnego z klimą). Odkręciłem wszystkie i nadal panel nie zejdzie. Muszą być jakieś zatrzaski ale nie mam pojęcia gdzie... :kox:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2008, 13:44 _________________________________________________Już mam! :> Nie trzeba odkręcać żadnych śrubek. Trzyma się na samych zatrzaskach. Dwa na górze trzeba odciągnąć i mocno pchnąć z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...