Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jednostka MMI 3G Plus z SIM


jach0o

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

poszukuje takowej jednostki jak w temacie tj. z wejściem na 2 karty SD oraz ze slotem na kartę SIM, do tego bym chciał aby front był z elementami czarnymi błyszczącymi. Orientuje się ktoś jakie numery może mieć taka jednostka ? Wszystko jedno czy Q5 (8R0) czy A5 (8T0) czy A4 (8K0).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie... ETKE też już sprawdzałem i nie mogłem znaleźć info na ten temat. No nic, ktoś może ma z SIMEM i podzielił by się numerem katalogowym ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto co znalazłem na stonie Retrofitting MMI 3G to 3G+ on 10-12 models? - AudiWorld Forums

Potwierdzone części dla 2010 S5 MMI3G+ retrofit:

MMI 3G Plus Main-Unit: 8R1 035 746 A Lub dla Q5 końcówka B

MMI-Controls: 8T0 919 611 C WFX (z przyciskiem Start/Stop) or 8T0 919 611 B WFX (bez przycisku Start/Stop)

HD/Sirius Radio-Unit: 4G0 035 082

CAN Gateway: 8T0 907 468 AA

to ma chyba karte bo kolo pisze że lepsze bo mapy google i poprawa dzwięku w B&O dzięki i ma A2DP przesyłanie dźwięku przez BT i HD radio

Mam nadzięję że to pomorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że Alpine choć jakby można było głosowac na Dwa to daje też głos na Clariona (tylko ten archaiczny wygląd fuuuu) :) ,niestety w mojej Niuni gra Sony CDX-3300 i tak szczerze to słabiutkie jest bardzo bardzo,ostatnio podłączyłem kolegi Clariona DXZ-616R i grało duzo duzo lepiej.Pozdrawiam.

Car Audio Sony??Nie dziękuje :)

No dziękuję z pewnością rzuca przynajmniej światło na sprawę. Sprawa jest taka że mam jedbostke 3g+ ale bez sima i znajomy który to zakładał obiecał mi z simem więc szukam na własną rękę jednostki a on mi podmieni i tą weźmie w rozliczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...