Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamówiłem 4 sztuki Dayton DW510 205/55 R16 - Błąd? Czy dadzą radę?


Toxias

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupiłem w dniu dzisiejszym oryginalne felgi audi takie jak w poście powyżej.

Proszę o radę jaki ciekawy, może być nawet jaskrawy kolor, dobrać przy malowaniu proszkowym, by zachować spójność i ład przy moim ciemno zielonym avancie.

Myślałem coś o jaskrawej zieleni, ale to lepiej by pasowało do czarnego nadwozia, nie wiem czy z moim kolorem nie będzie się gryźć?

mam ten model przy swej A4 - 16" ... akurat zgrywają się kolorem z nadwoziem i jest dobrze - czy "koloryzowanie" ich wyjdzie na + ? jeśli już są do malowania to moim zdaniem trzymaj się srebrnego, nawet jak najjaśniej - pod kolor platyny - oponki środkiem do konserwacji opon i będzie dobrze. Jak są w porządku to cena jest dobra, więcej ... bardzo dobra - biorąc pod uwagę i to, że kupujesz u swego wulkanizatora - koszt montażu masz już w cenie ( nie wiem jak we Wrocku, bo u mnie - towar który sprzedaję, to pełna obsługa ). Fele mocne, solidne - wytrzymują nawet rajdy mojej połowicy :grin:

przed zakupem jednak warto byłoby zarzucić jakąś oponkę i założyć na auto, postawić na glebie i zobaczyć czy odpowiednio licuje się z nadwoziem - to ET45 - możesz odnieść wrażenie, że zbyt mocno chowają się w nadkolu, że przydałoby się odrobinę na zewnątrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum nie ma jakiegoś systemu podziękowań? Bardzo dziękuje za wypowiedź Tadeusz! Super, że podzieliłeś się własnym doświadczeniem o tych felach. Ja dziś się załamałem jak się okazało, że opony nie zostały dostarczone na czas i dopiero w pn po pracy będę mógł je przetestować :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ nie ma za co :wink: wszak po to tu jesteśmy by jak kto może tak pomoże ... a te kilkanaście lat w branży ... :decayed:

mogę - doradzę, nie wiem - nie zabieram głosu :hi:

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...