Treść opublikowana przez timm
-
a4 b6 [8J] jaki dystans ?
może bez dystansów ?
-
Ciśnienie w oponach 245/40 r18
jest
-
Polecane opony zimowe
węższa o tym samym profilu to mniejszy obwód koła
-
Polecane opony zimowe
w 17" 235/45 na zimę 215/50 nie 55 w 17" 235/45 na zimę 215/50 nie 55 a link na profil 45 za niskie
-
rozmiar opon
nie kombinuj ... cóż to za rozmiarówka ? z Sharana ? nie ten typ opon, nie ten rozmiar, za wysokie - ogólnie do bani.......... 205/55/16
-
felgi
piasta 66,6 a potrzebujesz 57,1 .... pokombinuj - jakieś pierścionki ?
-
będą pasowały?
15" 5X112, ET47 to Golf V/VI, Touran, Octavia II ...... piasta 57,1 czyli pasuje - tyle tylko, że zbyt wysokie ET o ile wejdą to zaciski będą tuż tuż dobrze wyczytałeś , tyle tylko, że mowa o 16" ... 7J16 ET42
-
Polecane opony zimowe
nie bierz w ogóle pod uwagę .... dużo za duże 205/55 ew 215/55
-
Polecane opony zimowe
nie bierz w ogóle pod uwagę .... dużo za duże
-
B6 felgi od B7 s-line podejdą?
podejdą
-
Polecane opony zimowe
24 tydzień 2004 roku będzie miał zapis 2404, od 2000 roku jest zapis czterocyfrowy, trzy cyfry z trójkątem na końcu - to lata dziewięćdziesiąte, bez trójkąta to osiemdziesiąte
-
Felga+OPONA-ZIMA b7
ET 33
-
klopot przy wyborze felg :/ ktos moze doradzi
opony 10% za wysokie - potrzebujesz profil 45 nie 55 przy szer. 225 ( i zapewne wiekowe !!! ) a za same fele 1500 ... droooogo ogólnie nie kupiłbym
-
Zmiana rozmiaru opon z 215 na 225
225/45 lub 205/50
-
195/55/15 na 225/50/17 - ogromna różnica w spalaniu
między 195/55/15 a zalecaną 195/65/15 masz już 6,5% różnicy na prędkościomierzu - co za tym idzie i na przebytej faktycznie drodze .... Artak to już wystarczająco jasno napisał 195/65/15 > 205/55/16 > 225/45/17 ( ew 205/50/17 ) temat już tyyyyyyle razy wałkowany
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
podejdzie
-
problem odnośnie felg
w takim razie i jedne i drugie odpuść sobie ---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ---------- na wklejce 16" podane ?
-
Jakie ciśnienie ?
Conti to opona o miękkim boku ( pomijając RSC ) i robi wrażenie niedopompowanej z doświadczenia - przód pompuję 2,2-2,3 tył 2,2 i jest OK ( min ) - równo ściera bieżnik ---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ---------- trzeci sezon na takim ciśnieniu ---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ---------- Conti SportContact 2 ---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ---------- 205/55/16 91w
-
Czy ktoś jeździł na takich oponach - PROSZE O POMOC !!!
z tą ścieralnością jest podobnie jak ze sprzętem AGD odpowiem Ci na przykładzie Michelina ..... dawniej robiły nawet po 100k obecnie 40-50k i .....
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
fota nic nie gada brak parametrów
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
j/w do B5 225/40/18
-
Pomoc w wyborze parametrów fel 17 cali do b6
już to gdzieś pisałem .... Ronal jest producentem felg m.in. i dla grupy VAG ( Audi, VW, Seat, Skoda ), możesz trafić na fele z ori otworem na piastę i gniazdami pod standard śruby tyle tylko, że z dekielkiem Ronala ( produkcja m.in. Niemcy, Czechy .... i .... Polska ) wielu użytkowników jeździ na takich ori nie wiedząc nawet o tym, że to Ronal ( napis na jednej z łopat wewnątrz a znaczek oooo, VW, S, czy kura ) fele solidne, lakier solidny nie to co Made In xxx z gwarancją roczną na lakier ( a po dwóch ..... ) Dezent też bez zastrzeżeń ...... miałem i te i te na składzie i przez te x-naście lat bez jednej reklamacji
-
Podpowiedzcie które wybrać?
1 to Ronal R07 ( miałem takowe na składzie nawet z oryginalnym otworem na piastę, gniazdami na śruby tyle tylko, że ze znaczkiem Ronala ) ... m. in. Ronal jest producentem felg z ori znaczkiem dla grupy VAG
-
Znaczenie ET Felgi
przeczytaj post wyżej choćby ...
-
Znaczenie ET Felgi
myślę, że bez dystansu ok 20mm nie będziesz zadowolony nawet gdyby nie obcierały