Skocz do zawartości
IGNOROWANY

podłączanie ori wzmacniacz +sub


tomekxp2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam na forum ale nie mogę znaleźć,potrzebuję jakiś schemat, albo opis podłączenia ori suba + wzmacniacz ( nie boss) b7 avant,[/size], bo nie było w oryginale. Radio mam nie ori, 8 głośników w drzwiach mam i centralny kupiłem. Teraz będę chciał podłączyć centralny ale za jednym razem suba w bagażniku.

1. Co do suba + wzmacniacz, trzeba ciągnąć kable z bagażnika do plusa, i podłączyć minus tak jak w każdym nie ori wzmacniaczu? czy tu jakoś inaczej można podłączyć?

2. Co do radia nie ori to można podłączyć ori sub+ wzmacniacz bezpośrednio do radia? Czy to jakoś inaczej trzeba podłączyć.

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ----------

znalazłem, temat do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie zrozumiałem więc jak coś popraw mnie

Masz subwoofer Oryginalny do audi i chcesz go podłączyć z nie oryginalnym wzmacniaczem? czy wzmacniacz też posiadasz ori z audi ?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej zamontować już coś bardziej sensowniejszego niż oryginalny sub i wzmacniacz bose ? Tyle samo roboty, no może z montażem mechanicznym trochę więcej zachodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to był wzmacniacz bose to jeszcze pół biedy, ale kolega chce podłączyć, tak przynajmniej zrozumiałem. Wg mnie szkoda czasu na podłączanie zwykłego wzmacniacza, tylne głośniki lepiej zagrają pod nie ori radiem, a oryginalny sub też szału nie robi, bardziej bym powiedział że gra sobie po cichu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...