Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przekładka bebechów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie chcę przerzucić do swojego 1.8 quattro adr v6 z passata 4motion silnik wraz ze skrzynią wałem i dyfrem.

Mam na oku dawce z passata. Pytanie czy nie powinno być większych problemów z tego względu że to passat?

Bodajże są to te same podzespoły i mocowanie to prawda orientuje się ktoś?

Opublikowano

robisz przekładkę z 4 cylinrowca na vke więc jeśli masz sanki z passata i wszystko inne powinno passować vka ma inny pas przedni kolego to napewno oraz chłodnica

Opublikowano
  • Autor

Wiem o tym mam sanki chłodnice osprzęt kompa wiązke wydech itp.

Sam silnik przypuszczam, że nie bedzie problemu tylko napęd? 4motnio chyba jest to ten sam układ napędu co quattro.. :eusathink:

Opublikowano

jest to to samo tylko przekładaj ze skrzynia z passata i dyfrem

zwrotnice też są inne w v większe łożyska, do tego wachacze pasek po którymś roki bodajże 2000 ma inne wymiary swoarznia dolnego itp

i Pas przedni musisz mieć od v z a4

Opublikowano

jak kupisz komplet to nie będzie problemu

silnik, skrzynia, sanki pod silnik półosie, zwrotnice, wiązkę elektryczna, sterownik silnika, chłodnicę wody, przewody klimy(do końca nie wiem trzeba sprawdzić), przewód od pompy wspomagania do maglownicy będzie ok:D

Opublikowano
  • Autor

Ok rozumiem dzięki chłopaki :drinks: trochę więcej tego niż liczyłem.

Mam nadzieję, że moc, kultura pracy i dźwięk v6 zrekompensuje ilość włożonej pracy :decayed:

@wojtek20DW: nie wiem czy dobrze zrozumiałem, przewód wspomagania i sama magłownica powinna pasować moja tak ?

Opublikowano

daj znać co z tego wyszło bo mam chrapkę na taki manewr tylko ze moje audi to fwd.... więc się zastanawiam bo bebechy można w dobrych kosztach kupić

panowie skrzynia biegów z adr podejdzie do 2.8? plus dwumasa i sprzęgło z adra? wraz ze skrzynią ?? bo mam stan igłę w razie przekładki

Opublikowano
  • Autor

Jasne podzielę się jak tylko uda się to wszystko zrobić.

A co do skrzyni to obawiam się, że może nie pasować, w przeciwnym wypadku sam zająłbym się tylko swapem silnika..

Opublikowano

skrzynia będzie pasować tylko musisz swoje sprzęgło przełożyć z dwumasą itp itd :) gdziueś na forum ktoś robił już taki myk

Opublikowano

oczywiście maglownica zostaje przewód "ten gruby " z oczkiem od pompy wspomagania do maglownicy musi byc od v6

---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ----------

co do skrzyni to sama w sobie po zmianie łapy będzie pasowała tylko przełożenia już nie

Opublikowano
  • Autor

Taki myk panowie mówicie.. w takim wypadku mogę zabrać sam silnik póki co bez napędów więc spróbuję, zobaczymy co z tego będzie :decayed:

---------- Post dopisany 14-02-2014 at 03:37 ---------- Poprzedni post napisany 09-02-2014 at 18:37 ----------

a co z immo koledzy? nie mam nigdzie pinu do immo :kwasny:

dawca z 2000r mój z 1999

---------- Post dopisany 15-02-2014 at 16:23 ---------- Poprzedni post napisany 14-02-2014 at 03:37 ----------

jeszcze jedno szybkie pytanie orientuje się ktoś, czy po zmianie sanek na te z Vki stabilizator też muszę zmienić? a co za tym idzie czy dolne wahacze są inne..?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.