Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mój projekt - Potrzebna porada znawcy


Arbam

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

Jako że wiosna tuż tuż trzeba by coś w autku pozmieniać,

Padł pomysł na audio bo mam pełny standard który nie radzi sobie za dobrze, a dodatkowo udało się okazyjnie nabyć wzmacniacz to teraz muszę dokupić resztę osprzętu i grać :)

Kupiłem JL Audio JX-360/4:naughty:,

Chce kupić skrzynie w boczek

Do tego jakiś 25cm głośnik, myślałem też o JL Audio tylko jeszcze nie wiem który no i zestaw odseparowany na przód Kicx.

I tu przydała by sie pomoc kogoś kto zna temat, co tu zamontować. Podpowiedzi mile widziane.:decayed:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie ci pewnie by ktoś doradził gdybyś tylko napisał jaki jest budżet, chyba ze nie ma to znaczenia :decayed: sugerując się wzmacniaczem to domyślam się że zestaw na przód za około 1000zł nie będzie ci straszny, podobnie z subem podobnej klasy jak wzmak. Jeśli chodzi o kicxy to nie miałem okazji nigdy takich posłuchać, ale ja bym raczej nie eksperymentował i poszedł w sprawdzone DLSy, ja u siebie wstawiłem zestaw DLS RM, jestem zadowolony i mogę polecić, bardzo fajny bas i znany dobry tweeter. Oczywiście wszystko w rękach jednostki sterującej, u mnie jest RNS-E, więc niestety za wiele nie mogę wyciągnąć z tych głośników :facepalm: Ale jak masz lub planujesz jakąś Alpine z wyżej półki, czy pionka z tej "lepszej" serii to będziesz zadowolony :) Fajnie jak byś się określił z budżetem i wymaganiami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...