Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lipna jakość dźwięku


Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Dziś ogarnąłem sobie sprawę z tyłem bo mi nie grał teraz wszystko pinknie gra i bucy tylko teraz tak. Stacje FM spoko odbierają, tzn. jakoś dźwięku jest git, bassy są ok, nie charczą głośniki no jest spoko. Wrzuciłem do radia adapter (kaseta + kabel) i na wszystkich piosenkach z mojego telefonu jakoś dźwięku jest strasznie c**jowa*a... Głośniki charczą, pierdzą no jest masakra normalnie... A na FM wszystko jest git... Co jest przyczyną? Macie jakieś podejrzenia? Zestaw mam nokii jak coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy gdzie i jaki ten adapter kupiłeś... miałem tak samo w poprzednim aucie jak kupiłem taki adapter w ,,chińskim centrum" w moim mieście -, z zewnątrz o.k- ale jakość dźwięku ...to :facepalm: ostatecznie nie będąc na 100% pewien czy to wina adaptera- zareklamowałem towar u sprzedawcy ( miły pan- ku mojemu zdziwieniu oddał pieniądze bez problemu jakby wiedział o kiepskiej jakości tego towaru) ... na następny dzień kupiłem droższy adapter w media m. i było o.k-,:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam kaseto-adapter ma pewnie słabe parametry. Kasety z nagraniami w twoim odtwarzaczu działają normalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te piosenki puszczałem z telefonu, w telefonie jakoś dźwięku ujowa (jak to telefon) ale mam je na kompie i elegancko grają. Może i to wina adaptera, tak jak mówicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...