Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wskaźnik paliwa


jamrolly

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie drodzy forumowicze ! Mam mały problem ze wskaźnikiem paliwa a mianowicie po zatankowaniu auta wskaźnik podnosi sie i jak opada w miare wyjeżdżenia paliwa do połowy to zapala sie rezerwa . Zauważyłem tez ze gdy wsiadam do auta i np trzasne drzwiami to wskazówka sie porusza w strone full i spada w tej samej chwili . Problem jest o tyle głupi ze nawet dwa razy w miesiacu tankuje moje wozidełko juz od trzech miesięcy i gdy by to była wina pływaka jak juz przeczytałem przekopując forum to wskaźnik by sie uregulował po tylu tankowaniach.. jest to bardzo irytujące . Teraz moje pytanie brzmi czy jest to wina licznika ? moze jakis przepalony zwój? lub cos w liczniku ? czy szukać przyczyny w plywaku? nie wiem czy temat odpowiednio umieściłem ale dzis odkopałem haslo do forum i nie mogłem sie połapać :D jeżeli zle to prosze Admin przenieś ;) ..a jeżeli chodzi o temat to panowie i panie prosze pomóżcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znany temat o ile masz licznik z białymi plecami, zdejmij osłonę z lewej strony tam do bezpieczników i luknij głębiej , będzie widać tył licznika i jak jest biały ten plastik to znaczy się ze licznik masz JAEGER i zaczyna w nim padać procesor a to są pierwsze objawy. Po pół roku zaczną się pojawiać inne głupoty aż któregoś dnia nie odpali. Mowa jest tylko o liczniku JAEGER w VDO nic takiego się nie dzieje. Podepnij vag-a i przetestuj wskaźniki, może tylko cewka traci obwód, jak coś to mam taile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm sciągałem juz licznik i zapomniałem jakiej on jest produkcji ;/.. ale okej jutro ponowie czynnosc

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

ale tak tył jest biały przypominam sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest biały to zostaje wymian procesora na nowy, programowanie i immo lub szukać licznika VDO i problem już nie wróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z 2 lata temu nie miałem możliwości i czasu żeby vdo znaleść i naprawiałem. Fakt dałem za wszystko tj. czysty nowy procek, programowanie go, wylut starego i wlutowanie nowego, testy i gwarancja na 14dni to koszt był 270zł ale od tamtej pory autem jeździ nowy klient i zachwala bo audi jest zaczarowane jak on mówi bo nie chce mu się popsuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...