Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zwiększenie prześwitu w S LINE 1BV


maar79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moje pytanie w sumie nietypowe....Czy jest jakiś prosty sposób aby zwiększyć prześwit? Chodzi mi o zawieszenie 1BV w s-linie gdyż zamierzam takiego nabyć jednak chciałbym go choć trochę podnieść ze względu na nasze polskie drogi....W standardzie auto ma koła 18stki z oponami 245/18/40 (większe felgi mnie nie interesują) Wiem że większość uzna ten pomysł za dziwny ale jednak rozważam coś takiego. A tak apropo mógłby mi ktoś sprecyzować czy zawieszenie w wersji sport 1BE jest tak samo obniżone jak 1bv??(-20???)Są różne informacje w sieci. Jedni mówią że oba mają -20 tylko różnią się twardością inni że 1BV siedzi niżej tj -30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz jezdze b7 w zawieszeniu standardowym na 17stkach a przymierzam sie kupic b8 w s-line a tam jest 1BV. Widze ze masz takie auto i może napiszesz o odczuciach jazdy na polskich drogach?

Chodzi mi o krawężniki i garby na jezdniach i tym podobne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w s-linie przeważnie masz 1be czyli 20 mm w dół i trochę twardziej (choć niby nie ma być twardo) - ja osobiście użytkuje 1be w sedanie b8 i powiem szczerze - drugi raz szukałbym zwykłego zawieszenia albo inwestował w jakis pro kit bo z komfortem bynajmniej na szczecinskich drogach to nie ma nic wspólnego - wszystko tłucze, czuć każdą dziurę.. no ale jak wyjedziesz w trase bo to wtedy bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w s-linie przeważnie masz 1be czyli 20 mm w dół i trochę twardziej (choć niby nie ma być twardo) - ja osobiście użytkuje 1be w sedanie b8 i powiem szczerze - drugi raz szukałbym zwykłego zawieszenia albo inwestował w jakis pro kit bo z komfortem bynajmniej na szczecinskich drogach to nie ma nic wspólnego - wszystko tłucze, czuć każdą dziurę.. no ale jak wyjedziesz w trase bo to wtedy bajka.

Aż taaak źle jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam 1be w Avancie i jest masakrycznie nie komfortowo :) myślałem nad zmianą samych amortyzatorów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...