Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] moja pięknotka!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich fanatyków (miłośników) A4 :hi:

I ja sie pochwale swoim nabytkiem, na razie to prawie seria, ale z czasem coś zmienimy.

Zdjęcia nie najlepszej jakości, ale zawsze coś.

Autko jest z sercem V6 2.6 b+g (gazik jak na razie jeszcze nie do końca podłączony).

Wyposażenie: el.szyby, el.lusterka, klimatronic, system nagłośnienia BOSSE, może trochę przereklamowany, ale jak dla mnie gra świetnie :good:

i takie tam wykończenie w psełdo drewnie. Jak na razie tacza się na 225/50/R16, można powiedzieć że mało, ale jak dla mnie super wygląda tak jak jest,

jak wyjdę z pracy i popatrze na pięknotkę, to mi się humor poprawia :decayed:

Plany:

na pierwszym miejscu jest doprowadzenie do idealnego stanu technicznego, już nie wiele zostało

-przyciemnienie szyb

-zmiana zderzaka na S4, obecny już zdążyłem sfatygować :wallbash:

-marzy się lekka gleba, ale niestety mało realne, szkoda będzie jeździć 40 żeby misy nie uszkodzić

-białe kierunki

-kiera od eSki

co myślicie o zmianie lamp, standardowe mi się bardzo podobają, z resztą cała jest piękna, jak dla mnie :>

d2bd75bffe60526bm.jpg

75bef3a19ae07c08m.jpg

e9b523bf0a8b67e5m.jpg

f2da736841600786m.jpg

8db3147e3b2bff9dm.jpg

73639c798d51ec71m.jpg

Opublikowano

Pozdrawiam sąsiada zza miedzy :wink4: Ładna furka :good: Proponuję zmienić lampy przednie, jakby co to ja jestem świeżo po wymianie mogę podpowiedzieć co i jak :good: Lekka gleba fajnie by wyglądała, ale taka jak u mnie 1BE 20mm w dół :wink4: to obniżony zawias montowany ori przez Audi :good: A ta druga maszyna co tam stoi to czyja? Też należy do klubu? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze nie zdążyłem ogarnąć czy audiolka ma obniżony fabrycznie czy nie... jutro sprawdzę na wklejce. (ale pewnie nie)

a co do drugiej furki, to nie klubowiczka, autko ciotki :quattro:, szkoda że w mojej tego nie ma, ale następnym razem

a co do lamp, to jak możesz to daj na pv jakieś info, koszty itp, z góry dzięki..

Opublikowano

ładna furka i z potencjałem do dalszych modów :good:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

No proszę Dani .. jaki ten świat mały :gwizdanie: :polew:

I znów razem w klubie :naughty: fajna bryczka :good:

wpadasz jeszcze czasem na 1stCav ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.