Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Jakie miękknie sprężyny na polskie drogi ?


hutto

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie. Ostatnio wrocilem do domu z wakacji i stwierdzam ze w moim rejonie tzn lubelszczyznie sa najgorsze drogi w Polsce.

Jezdzi sie jak po kartoflisku :wallbash: :wallbash: :wallbash::thumbdown: :thumbdown: :sick3: :sick3: :sick3:

i teraz moje pytanie jakie spreżyny założyć zeby bylo jak najbardziej miekko i zeby zawieszenie zwlaszcza przednie nie dostawalo tak w d...???

Wydaje mi sie ze jak sprezyny beda bardziej miekkie to wtedy wiecej tych dziur one przejma a zawiecha bedzie troche mniej obciazona. Dobrze rozumuje? :mysli: :mysli:

Jakiej firmy szukac jaka jest cena mniej wiecej za taki komplet chodzi mi o wszystkie kola???

Koles od ktorego kupowalem Audi cos mowil ze sa to niebieskie sportowe sprezyny i chyba rzeczywiscie tak jest. Czy mozna bedzie zastapic je zwyklymi miekkimi czy bedzie trzeba tez wymienic amorki???

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz obniżone auto ,to wystarczy załozyc seryjne sprężyny :)

A jak masz już takie to nie ma innych i pozostaje zmiana samochodu np. na amerykański :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie widać czy masz obniżone zawieszenie,jaki kolor sprężyn masz teraz :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy sprezyny niebieskie obnizaja auto czy nie???

wg mnie nie jest obnizone ale na 100% nie jestem pewien.

z drugiej strony medalu sprezyny juz mam troche zjechane bo dupsko mi siedzi sporo nizej od przodu zrobie foki jakies dzis i wrzuce jak to u mnie wyglada.

i jakie sprezyny sa seryjne czarne?

np takie???

http://moto.allegro.pl/item411674374_sprezyny_audi_a4_a6_passat_b5_b6_przod_rewelacj.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli są niebieskie to na pewno są obniżające :) zapewne też amorki masz spotrowe :)

Orginały są czarne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się z tym zgodzić gdyż dzisiaj kupiłem standardowe sprężyny firmy jamex koloru niebieskiego. Pozdrawiam :decayed:

Dla przykładu: http://www.allegro.pl/item409986681_sprezyna_sprezyny_audi_a4_kombi_95_01_tyl.html

(standard suspension springs) :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się z tym zgodzić gdyż dzisiaj kupiłem standardowe sprężyny firmy jamex koloru niebieskiego. Pozdrawiam :decayed:

Dla przykładu: http://www.allegro.pl/item409986681_sprezyna_sprezyny_audi_a4_kombi_95_01_tyl.html

(standard suspension springs) :naughty:

Kolego ale rozmawiamy o orginalnych sprężynach Audi a nie innych producentów :)

a ja mam czarne sprężyny (albo bardzo ciemno niebieskie:) bo może od brudu wygladaja jak czarne) z zielonym i czerwonym paskiem, czyli co to oznacza?

A paseczki to oznaczenie fabryczne :) jaki model i jaka twardosć.W bagażniku masz wklejkę z kodami :)

Wklej ja na forum i zapewne dowiesz sie jakie maja być od kolegów klubowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...