Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Głośniki Nokia - nie gra tył


Rekomendowane odpowiedzi

Witam . potrzebuję zdjęcia głośników tylnych nokia ( tych w polce ) od d*py strony tzn od bagażnika bo nie gra u mnie tył i wygląda na to , że czegoś brakuje . Głośniki są niby podłączone ale nie grają i wisi przy głośniku jakaś kostka 8 pin ( ale to chyba nie od głośników )

Prosiłbym kogoś komu tył gra o zdjęcie z bagażnika jak te glośniki powinny wygladac . z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zrobić Ci zdjęcia tych głośników w bagażniku ale u mnie lewy głośnik jest zabudowany wzmacniaczem(aktywny tył) a na drugim też właściwie nic nie widać bo jest zabudowany plastikiem i żadne kabelki nie są dostępne dla aparatu , a nie chce mi się ich wyciągać .

Zmieniałeś może radio na niefabryczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Świstak . Przeszło mi to przez myśl ale pod tapicerką goła blacha brak suba :)

reizen radio oryginał chorus i właśnie chyba nie ma tych wzmacniaczy o których mowa tylko pytanie po co komu one się przydały ... Na allegro nigdzie nie ma ich do kupienia . Nawet głośników nie ma tych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zobacz ile kabli wychodzi Ci od tej brązowej kostki : 01_kable_2013-03-10 14.13.53 | Flickr - Photo Sharing! .

Może ty nie masz aktywnego tyłu dlatego brak wzmacniacza , wgl dobrzeby było jakbyś zrobił fotkę kabli to wtedy będzie można ocenić czy coś nie było majstrowane przy instalacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam ori no i chyba wzmaka brakuje . reizen jak się nie myle 8 kabli wychodzi w bagażniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzmacniacz jest przykręcony do lewego głośnika taka aluminiowa puszka sprawdź czy ją masz. Z twojej wypowiedzi wynika że ktś tam dłubał oryginalnie w audi nie było nieaktywnego tyłu do brązowej kostki powinny wchodzić tylko 4 przewody pod przednie pasywne głośniki tył natomiast jest aktywny i zasilany z mini iso wyjście liniowe na wzmacniacz

---------- Post dopisany at 15:31 ---------- Poprzedni post napisany at 15:25 ----------

DSC00759.jpg

DSC00760.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom może źle napisałem że 8 kabli po prostu kostka 8 pinów i 8 kabelków w niej z lewej strony wzmaka nie ma jest sam głośnik bez tego wzmaka który powinien być . Po prostu widac 2 kabelki zwykle ze sa podlaczone do glosnika i ida w półkę Natomiast z prawej strony z połki wychodzi wtyczka do głośnika z + i - ale tylko wtyczka . wzmaka na głośniku nie ma ...

chyba rozsądniej będzie kupić jakiś zestaw w półkę do 300zł i tyle . bo drzwi raczej przerabiać nie będę żeby tam głośniki upychać a tych seryjnych pewnie nie będzie się opłacało brać drugich . co myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tylnych głośników dolicz adaptery , wzmacniacz lub ewentualnie zmiana radia bo ori radio ma wyście tylko na 2 pasywne głośniki, a nie na 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem o tym , że ma 2 . adaptery tzn ?

albo bym te oryginałki wskrzesił albo kombinował bym na tyłzestaw wrzucic + wzmak bo mam do chorusa przejsciowe zeby wzmaka podlaczyc ale to juz calosc wtedy by z 500zł wyszła ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...