Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o wycenę - zawiesznie gwint FK


Kylo82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Miesiąc temu stałem się szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B6 AVF 2004r. Udało mi się kupić auto w super stanie i jestem z niego bardzo zadowolony. Okazało się jednak, że stało ono na sportowym zawieszeniu gwintowanym FK Automotive - jak każdy wie daje to fajny obniżony wygląd i rewelacyjne właściwości jezdne - lecz tylko po równych drogach (auto naprawdę trzymało się drogi jak "diabeł" :) ). Niestety w miejscowości w której żyję jak i w okolicach jest wiele dróg o bardzo kiepskiej jakości i po prostu nie dało się tak jeździć. Zmuszony byłem zakupić zawieszenie oryginalne - trafiło mi się S-Line z B7, 1BE w klasie obciążenia 9 i 10. Wczoraj zawiecha została zmieniona i wreszcie sensownie mogę się poruszać. Po polskich drogach zrobiłem na tym gwincie ok. 1000 km. Teraz chciałbym pozbyć się tego co wyjąłem z auta - i tutaj moja prośba.

Chciałbym prosić osoby zorientowane w temacie o szacunkową wycenę takiego kompletnego używanego zawieszenia. Chcę to sprzedać a nie wiem ile jest to warte. Części są w bardzo dobrym stanie i oczywiście zawieszenie jest kompletne. Podpowiecie mi Koledzy ile to jest warte? A może ktoś z użytkowników będzie chciał to kupić?

Poniżej fotki auta na zawieszenie gwintowanym i S-Line (sorry za nieumyte auto ale i tak szło na warsztat ;) ):

Zawieszen_ehqesnw.jpg

Zawieszen_ehqesep.jpg

Zdjcie092_ehqeseh.jpg

Zdjcie092_ehqeser.jpg

Zdjcie092_ehqesen.jpg

Zdjcie092_ehqesew.jpg

Zdjcie093_ehqesea.jpg

Zdjcie093_ehqeseq.jpg

Zdjcie093_ehqeswh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seria HIGHSPORT około 700-800zł powinieneś wziąć jeżeli sprawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać ze chociaż jedną zimę przelatało to zawieszenie a widać to po nakrętkach bo są odkręcane chyba jakąś żabą , a co za tym idzie były już zapieczone nakrętki ale wystarczy je dobrze wymyć rozruszać posmarować pastą miedzianą i dalej jeździć . Nie chce gdybać ale ja bym zaczął od 700 zł i wystawił na allegro bo może tam dojść cena nawet do 1 tys jak nie więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to myślałem, że będzie można wziąć za to ok. 1000 zł, zważywszy, że za standard S-Line w dobrym stanie trzeba dać ok. 600-700 zł. Ja za zawieszenie z B7 w porządnym stanie dałem właśnie 700 zł z przesyłką.

P.S. Pytanie dodatkowe - mój brat kiedy przejechał się moim autem (B6 AVF) (a sam jeździ takim samym) twierdzi że może on mieć chipa bo naprawdę zauważalnie lepiej jedzie, a na tylnej klapie na naklejkę JUR Race. Czy jest jakiś sposób aby sprawdzić czy auto ma chipa, nie stawiając go na hamowni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...