Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] Proszę o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja już się wypowiedziałem na gg :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

tu są troszeczkę większe cyferki zęby nie dostać oczopląsów

http://img233.imageshack.us/img233/4537/14295220ts6.jpg

http://img147.imageshack.us/img147/7060/12299870qi9.jpg

http://img230.imageshack.us/img230/3911/44581920ax8.jpg

http://img230.imageshack.us/img230/8228/39682216qi0.jpg

http://img230.imageshack.us/img230/8069/20724809yd8.jpg

do wskazówek jakie dal mi Poziek dzisiaj już sie powoli zabieram, czekam również na innych wypowiedzi odnośnie tych moich logów

Opublikowano

ja już się wypowiedziałem na gg :tongue4:

szkoda .... inni tez by sie czegos dowiedzieli ... :mysli: [np.ja ... ]

Opublikowano

[np.ja ... ]

Też bym z miłą chęcią przyswoił jakąś wiedzę na ten temat :wink4:

Opublikowano
  • Autor

a co z moim autkiem sie dzieje bo nie jedzie tak jak jezdzil :([br]Dopisany: 24 Sierpień 2008, 11:53 _________________________________________________po wymianie filtra paliwa, filtra powietrza, świec i przepływomierza logi wyglądają tak:

niestety jakoś mi uciekł blok 20 :/ postaram sie jutro go zrobić

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7abaa5e1ab6a3670.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5434accab9cb8550.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3fb4485302f5aed4.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/26e75c731fb8de26.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/163e4e9aad732bc9.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4d554c2669c33277.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/251ffb93ac5ef503.html

błędy które mi wyskakiwały co jakiś czas :

16712 - Czujnik spalania stukowego 1 G61, za duża wartość sygnału.

17633 - Zawór wtryskowy N30 cylindra 1. Zwarcie z masą.

17635 - Zawór wtryskowy N32 cylindra 3. Zwarcie z masą.

17636 - Zawór wtryskowy N33 cylindra 4. Zwarcie z masą.

17634 - Zawór wtryskowy N31 cylindra 2. Zwarcie z masą.

17833 - Zawór N80 odpowietrzania zbiornika paliwa, zwarcie z masą.

17525 - Rząd cylindrów 1, sonda 2, obwód grzewczy, zwarcie z masą.

17843 - Przekaźnik J299 pompy obiegu wtórnego powietrza, zwarcie z masą.

17829 - Zawór wylotowy N112 wtórnego obiegu powietrza, zwarcie z masą

17697 - Zawór N249 powietrza obiegowego turbosprężarki, zwarcie z masą

17947 - Przełącznik F36 pedału sprzęgła, niedopuszczalna wartość sygnału.

bardzo mnie to zmartwiło jak to zobaczyłem gigantyczne zwarcie :/ ale po kilku dniach dumania po powrocie od mechanika który chciał szukać wiązka po wiązce przebicia na masę pod domem mnie oświeciło ze to może ta instalacja która mi założył super elektryk :) okazało sie to strzałem w dziesiątkę ona taki bałagan robiła :/ już jej niema cale 50 zł za nią dałem po znajomości ;)

17947 - Przełącznik F36 pedału sprzęgła, niedopuszczalna wartość sygnału.

a to co oznacza ze mi sie kończy sprzęgło ;(

Opublikowano

Twój AFR :

14,5824

14,1267

13,0977

13,4358

13,3182

13,0977

13,3182

13,0977

13,0977

12,7449

12,1716

12,2892

11,8335

11,7159

11,5983

11,5983

czyli okej[br]Dopisany: 26 Sierpień 2008, 11:31 _________________________________________________twój wykres doładowania:

avj.jpg

[br]Dopisany: 26 Sierpień 2008, 11:44 _________________________________________________AFR git, doładowanie idealnie się pokrywa, wskazania przepływki max 120g/s... ja nie wiem czy coś tu jest nie tak :mysli:

Opublikowano

Czy w grupie 034 okres sondy (trzecia kolumna) nie powinien być poniżej jednej sekundy? Jak wyglądają wartości wyuczone w 032?

Opublikowano
  • Autor

jak tylko znajdę chwilkę to zrobię 32

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.