Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] A6 C6 Problem z kostkami lamp


JoseDiablo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wprawdzie jest to forum Audi A4 ale pomyslałem ze byc moze tutaj znajde rozwiązanie. Mianowicie:

W swoim Audi A6 C6 chciałem wymienić lampy halogenowe na lampy xenonowe. Począwszy od demontażu zderzak i wyjęciu lamp nieoczekiwanie pojawił się problem. Otóż wtyczki w lampach halogenowych i xenonowych nieco się różnią. Tzn na pierwszy rzut oka niby są takie same podobnie zreszta rozkład pinów. Jednak w praktyce nie pasuja :( mam pytanie czy ktoś już zakładał xenony w C6 w miejsce zwykłych lamp i spotkał się z tym problemem. Czy istnieją moze jakies przejsciowki do kostek czy trzeba je samodzielnie przerabiac? I jeszcze jedna sprawa dot. zestawów hid z allegro. Może być problem z przetwornicami gdyż mają one inne wtyczki anizeli w przypadku oryginalnych przetwornic. (miałem gołe lampy bez zarników i przetwornic)

Jak to jest w A4 B7? bo tam tez byly tylko haloegnowe lub xenon

Będę wdzięczny za każdą pomoc

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo ja zle czytam albo Ty strasznie pomieszales.

Gdzie chcesz hida wsadzic ?Do halogenow w zderzaku czy do swiatel mijania?Jak do mijania to lepiej sobie odpusc-raz ze nie masz soczewki i bedziesz slepil a dwa...w takiej limuzynie to nie pasuje instalowac byle czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...