Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciśnienie oleju\oil pressure w 2.0TFSI


SOGA*

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Problem powrócił, a powrócił dlatego że od roku czasu było wszystko w porządku, aż do wczoraj kiedy znów czerwony komunikat o ciśnieniu oleju ukazał się mym oczom.

A więc rok temu +\-, miała miejsce taka sytuacja. Więc pojechałem do serwisu i mechanik sprawdził pompę oleju - sprawna, więc czujnik! Został wymieniony.. Od tego momentu jeszcze raz ukazał mi się ten komunikat po czym aż do dnia dzisiejszego spokój, a zrobiłem od tego czasu jakieś 5000km.

Przypadłość występuje gdy auta nie oszczędzam: zmiana biegów przy 6\7tyś obrotów. Ale nie po jednej serii a kilku takich właśnie wyświetla się taka informacja. Przy spokojnej jeździe, zmianie biegów +\- 3tyś obrotów wszystko jest w porządku. Dodam że po zgaszeniu auta i po chwili odczekania i ponownym uruchomieniu auta wszystko wraca do normy.

Czytam od godziny albo i lepiej na temat wadliwych silników 2.0 TDI 170km - czy to tyczy się również tego, TFSI? Gdyż nigdzie nie znalazłem takich informacji.

Bardzo proszę jeszcze o Wasze sugestie, gdyż już na jedną jestem naprowadzony.. Ale chciał bym dowiedzieć się od Was, co o tym myślicie.

Przebieg: 153tyś km

Rok: 2005

Dzięki, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...