Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Głośniki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w swoim Audi A4B5 zaczęły charczeć mi głośniki z przodu. Posiadam nieoryginalne radio jakiś Soniak 4X45 - nie masz szału, narazie brak kasy na nowe radio wiec muszę się zadowolić tym co jest :)) a teraz do rzeczy potrzebuje kupić dwa głośniki na przód - co polecacie, nie wymagam wiele jakiś bass i w miarę czysty dźwięk. Patrząc na allegro jest tego masa w różnych cenach i w każdym opisie jest podawana moc max i to mniej więcej wiem o co chodzi ale jest tez moc RMS czy jakoś tak - co to jest takiego ??? Będę wdzięczny za podesłanie jakiegoś linka z allegro polecanych głośników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem to, i teraz sam nie wiem czy pchać się w ori używki czy założyć 16 cm. Jeszcze coś nie wiem u siebie mam syczki zakładając że mam tylko na nie miejsce to kupując osobno głośniki i syczki muszę mieć zwrotnicę czy jest w drzwiach jakaś gotowa kostka i to wszystko?? Pytanie numer dwa jeżeli zdecyduje się założyć nieoryginalne głośniki np trójdrożne to muszę do nich montować zwrotnicę - jeżeli tak to muszę mieć zwrotnice pod te głośniki czy moze być zwrotnica od jakiegoś innego zestawu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...