Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Osłona silnika od passata do a4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam czy osłona dolna silnika bedzie pasowac do audi a4 od passata b5 w posiadaniu mam dwie oslony jedna od 2.5 tdi a druga od jakiegos passata co mam zrobic by ja zamontowac gdyz moje audi a4 b5 avant nie bylo w ta oslone wyposazone a chcialbym ja sobie zalozyc cóż mam poczynić?? nie mam spinek i najwidoczniej tego metalowego paska blachy tez nie mam jak mozna to zrobic domowym sposobem na sruby?? prosze o szybka odpowiedz

Opublikowano

mam u siebie osłone z passata:wink:

kształt pasuje idealnie prawie. z przodu łapiesz 3 śruby do zderzaka, z tyłu musisz mieć blaszke albo coś kombinować... ja mam blaszke i eleganckie śrubki z podkładkami. do nadkoli trytytki

Opublikowano
  • Autor

a co mógłbym zastąpić tytyrytkami jakie sruby zastosowac? o jakich blaszkach mowa???:eusathink:

Opublikowano
  • Autor

właśnie sęk w tym że być może tego nie mam a jezeli moje auto nie posiada od poczatku oslony to mozliwe ze nie mam tej blaszki.... to chyba bedzie czas na poszukiwania takowej blaszki....a nawet dwoch bo w posiadaniu moim i mamy jest audi a4 b5 avant 1.8 i 1.8t :) i dlatego tez zakupiłem te oslony jak myslicie 70zl za dwie to duzo?

Opublikowano

Nie dużo ale musisz jeszcze dokupić spinki (komplet ok 30 zł).

Oczywiście możesz też we własnym zakresie jakoś to przymocować :decayed:

Opublikowano
  • Autor

rozumiem i jak zawolac u sklepowiczki jak to sie fachowo nazywa i dwa we własnym zakresie jak by bylo najbezpieczniej kupilem tą osłone ponieważ boje sie o rolki prowadzace paski oraz paski ktore te rolki napedzaja bez kanalu da sie to jakos łopatologicznie zrobic?

Opublikowano
  • Autor

moze troszke to wyjdzie lipnie ale osłona zamontowana na trytki :D trzyma sie i jest ok :) choc bede szukal nadal listwy i do tego spinki martwi mnie jedynie jedna rzecz mianowicie http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-237/audi-a4-b5-1-8-arg-temperatura-pracy-104-klimatroniku-320695/#post4144722 samochod nie pokazxywal temperatury wymienilem czujnik temperatury i teraz pokazuje i wszystko gra jedynie martwia mnie wskazania na klimatroniku 90 a potem rosnie i potrafi urosnac do 104... i boje sie troszke o silnik....

---------- Post dopisany 19-03-2014 at 15:40 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2014 at 20:31 ----------

nikt nie zna odpowiedzi na moje pytanie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.