Skocz do zawartości
IGNOROWANY

error CD w RADIO MMI 2G w Audi A5


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jest taki problem. Kolega ma audi a5 i dzisiaj coś podziało my się z radiem i CD tzn. Wszystko w MMI działa nawigacja jak próbowaliśmy hula można wejść w Setup itd lecz jak wciskamy RADIO wyskakuje komunikat. "Radio nie zostało zainstalowane" wchodząc w CD wyskakuje ERROR i coś tam po angielsku i jakieś liczby (nie pamiętam). Zrobiłem reset MMI i CD zadziałało. Zmieniarka działa poprawnie etc. Naciskając na RADIO jest ten sam komunikat a na FIS wyświetla się CD anie stacje radiowe. Wie ktoś co może być przyczynom ? dodam że znajomy ma samochód już kilka miesięcy i nic takiego się nie działo. Dzisiaj tak po prostu ni stąd ni zowąd wyszły takie kwiatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi o to że kabel będę miał dopiero w środę. Może ktoś wie czego to może być przyczyna ?

---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 09:03 ----------

Teraz próbowałem jeszcze raz z tym radiem komunikat wyświetla się. "radio niezainstalowane!" ktoś kuma o co chodzi ? tak ni stąd ni zowąd ? takie coś. CD niby działa pochodzi chwilę a potem zaczyna piszczeć w głośnikach i d*pa blada ;/ nie mam pomysłu co może być. Próbowałem podociskać wtyczki jedynie w konsoli nie dociskałem bo nie mam wyjmaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację czekam na kabel i się podłączy, ale strasznie dziwna sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...