Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 1.9TDI PD 116hp AJM - silver

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wszystkich, w końcu też opiszę swoją OOOO :) Nie opisałem wcześniej z powodu braku czasu ale zdjęcia jakieś się ostały z roboty. Dosłownie wszystko robię sam więc proszę o wyrozumiałość :)

Jest to A4 B5 1.9 TDI PD 116hp - Anglik

Ogólnie wyposażona jest dość fajnie ale mi i tak mało.

Przebieg 204870km obecnie ma 248000. Później znalazłem prawdziwy przebieg zapisany w ecu.. cofnięty o 90k..

Oryginalnie:

- 4x Elektryczny szyby

- 4x Airbagi

- Asr

- El lusterka

- Podgrzewane lusterka

- Klimatronik

- Wersja "limuzyna" - blacha za kanapa... - trzeba się tego pozbyć

- 6 głośników

- org central zamek z pilota

Zrobione:

- nr1 wywalone gwiżdżące owiewki szyb

- nr2 wymiana skrzyni, zgrzytała 3tka aż w końcu została mi tylko 1ka i 5tka :(

- oleje filtry etc już 2 razy :)

olej zawsze pełny syntetyk VW

- tarcze, klocki, przewody elastyczne - wczoraj :)

- rozrząd, pompa wody, rolki, napinacz etc - wczoraj, przy okazji poprawiłem zderzak i lampy bo dziewczyna nie dochamowała na swiatłach i przydzwoniła w passata 2011r :facepalm:

- nabita klima (chłodzi jak cholera zdarzyło mi się przeziębić :D )

- naprawione czujniki abs i takie codzienne pierdoły

- tempomat - gdzieś tam na forum już mnie było słychać :P

- podłokietnik

- halogeny zapalające się automatycznie po odcięciu sygnału startera (trzeba jeden przekaźnik dołożyć kolo modułu halogenów, dam schemat jak ktoś chce)

- karbon folia 3m kolo biegów

- Sciema szyb chyba 60% - ktoś mnie wyręczył :)

- alu 17" RS4

- dmuchawka AWX

- program na 142 kuce

- oponki bridgestone x4 komplet 225/45/17 niestety po pół roku się starły na w/w programie :/

- sub Vibe stic 1000W

- radio panasonic jakiś shit trzeba zmienić

- Pełna polerka maszyną (matowanie całego auta papierem 2000, dokładne mycie i polerka)

- naprawiony (nie) wysuwający się kubek

Plany

- springi -40 (gwintu nie chce)

- pomalować alu bo kolor mi się już znudził

- din2

- przeróbka na klimatronik 2 strefowy ale nie wiem jeszcze ile przy tym rezania

- skora albo pól-kubełki głównie chodzi o składana kanapę a jak już zmieniać to na lepsze :)

- turbo gauge w słupku

- kiera z TT'tki kwadratowa

- dokładki zderzaków i progi w kolor

- zamontować w końcu pilota od suba bo leży pod podłokietnikiem

- zaciski na czerwono

- może głośniki 16'tki do drzwi

- no i niestety konieczność, muszę wymienić dwumas na solida i komplet sprzęgła bo nie wytrzymało programu. Przy okazji zmienię caly pakiet zawieszenia przód na nowy febi bo też zaczęło stukać :kwasny:

tutaj zdjęcia zaraz po kupnie:

DSC_0700.jpg

DSC_0701.jpg

DSC_0702.jpg

DSC_0705.jpg

DSC_0708.jpg

DSC_0710.jpg

DSC_0711.jpg

jakieś zdjęcia z robot etc

DSC_0867.jpg

DSC_0920.jpg

DSC_1008.jpg

DSC_1009.jpg

nowe kapselki w koncu OOOO

DSC_0832.jpg

z polerki

20140117_143442.jpg

20140226_133733.jpg

20140226_144554.jpg

wczorajszy pakiet zabawek :)

20140315_135111.jpg

no i teraźniejsze

20140304_163010.jpg

20140304_163019.jpg

jutro dodam więcej zdjęć bo nawet nie porobilem.

Opublikowano

Ładniutka powodzonka w modzeniu :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.