Skocz do zawartości
IGNOROWANY

działanie multifunkcji z nieseryjnym 2 din


bako

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałem zapytać czy będą mi działac przyciski multifunkcji w kierownicy jesli podłacze takie radio: Zestaw Multimedialny Kenwood DNX-5240BT - Sklep internetowy

Co ewentualnie trzeba zrobić aby wszystko działało jak w standardowym RNS-E? Zastanawiam sie po prostu czy zostawiac sobie kto radyjko jako że miałem go w poprzednim aucie czy sprzedac i zakupić ori

Z gory dzieki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli obecnie masz działający zestaw ze sterowaniem z kiery to nie powinno być problemów, tylko że trzeba zainwestować w adapter can bus np.

Sterowanie z kierownicy Audi A3 A4 TT CAN-BUS (4006689058) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ale przed zakupem lepiej zadać pytanie sprzedawcy lub ustalić dane auta i radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje bardzo za szybką i rzeczową odpowiedź:wink:

---------- Post dopisany 19-03-2014 at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2014 at 18:45 ----------

a jeszcze jedno takie małe pytanie, bo jesli wsadze nieseryjne radio 2 din to bedą widoczne jakieś szpary po bokach radia? bo z tego co widze seryjne radia maja takie szersze ramki wokół radia a nietypowe weższe ramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś takiego?

Ramka radiowa zestaw 2DIN do radia Audi A4 B6 B7 (4061507243) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Mam stara te metalowa kieszen i nie wiem czy brać cały zestaw czy tylko plastikowa ramke :

Ramka radiowa maskownica 2DIN radia Audi A4 B6 B7 (4033223757) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany 23-03-2014 at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany 19-03-2014 at 17:08 ----------

Zakupiłem zestaw Can-Bus, podłaczyłem do kostek z istalacji przejsciowke can bus nastepnie do niej kostke radia, dzwiek w głosnikach jest, ale sterowania z kierownicy juz niestety nie, narazie czekam na odpowiedź sprzedajacego ale moze wy macie jakieś pomysły dlaczego to moze nie działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ogarniete, instrukcje można wyrzucić za psem, podpięcie jest zupełnie inne niz pokazuje instrukcja, zestaw z twojego postu w tym tremacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystko działa? Jak się sprawuje nie ori radio? :) Na FISie wyświetla info?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...