Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem ze zmieniarka cd - pisk podczas odtwarzania.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Walcze ze zmieniarka cd na 6 plyt w audi a6 c6. Zmieniarka wczesniej w ogole nie odtwazrala, pokazywalo komunikat na wyswietlaczu MMI. Podgielem blaszke ktora wczesniej byla podgieta i ocierala o plyte. Teraz juz dziala odtwarza normalnie plyty itp. ale podczas odtwazrania słychać "pisk" co kilka sekund.

Laser czyscilem plyta i wacikiem po rozkreceniu i nic.

Ma ktoś jakieś wizje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisk mechaniczny czy pisk który przypomina palenie się czegoś ? Czym czyściłeś soczewkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Ciezko powiedziec jaki pisk, wydobywa sie to z głośników taka jak by było tez nagrane na płycie....

W googlach wynalazlem cos takiego jak component protection ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.... to co jest grane? W googlach z tego co wyczytalem wsepnie to by wskazywalo na ta ochrone, ale jest to zwykla zmieniarka cd, bez mp3.

Laser szyscilem przy pomocy plyty, i wacikiem z tym plynem co do plyty jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj o component prtection, usterka twojej zmieniarki jest mechaniczna , nie softowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie poczytalem troche w google i juz sam nie wiem o co chodzi.

Jezeli mechaniczna to jak to ogarnac, oddac gdzies do naprawy, dadza rade to naprawic, i jaki koszt. moze lepiej poszukac innej na allegro?

Jutro wrzuce jaskis filmik albo cos jak to dokladnie slychac i o co chodzi.... Bo juz nie wiem. Tak naprawde to mi zwisa czy ona bedzie dzialac czy nie ale potrzebuje jej aby zaktualizowac soft i wgrac pl menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki kozt moze być naprawy tej zmieniarki nie wiadomo co jest tam uszkodzone. Jeśli masz zamiar aktualizować soft i wgrywać pl menu to zmieniarka musi być 100% sprawna bo jeśli w trakcie ładowania softu się wyłączy to koszt naprawy będzie spory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba juz jest wszystk ok. dzis chcialem nagrac ten pisk i wyjechalem z garazu wrzucam plytke i normalnie odtwarza, czyta elegancko kazda plytke i nie ma juz pisku podczas odtwarzania. Hmmm... Dziwne, nie wiem jak to sie naprawilo. Mozliwe ze wczoraj jak odrazu zlozylem zmieniarke i podlaczylem to cos nie halo bylo i musiala przenocowac ablo cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...