Skocz do zawartości
IGNOROWANY

głośniki do Audi a4 b5 avant


Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym uzyskać pomoc w doborze głośników do mojej audi a4 b5 avant gdyż seryjne w drzwiach zaczeły brzydko grać...

Nie chce tam nic przerabiać, poszukuje głośników które będą grały pod seryjnym radiem SONY DSX-A30. Z tego co udało mi się ustalić wchodzą tam seryjnie 130mm, u mnie osobną są głośniki na dole i u góry tweetery. głośników na dole poszukuje w granicach 200-300 zł a tweeterów 100-150 ( nie orientuje się tutaj zupełnie jaka jest ich cena). Zależy mi na tym żeby dźwięk był zadowalający, podkreśle że w planach mam wymianę również głośników w tylnych drzwiach oraz dołożenie subwoofera do bagażnika ale to jak będzie więcej gotówki :) na razie proszę kogoś o pomoc w doborze głośników do drzwi przednich

Zależy mi na czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POWERBASS S-5C ZESTAW ODSEPAROWANY KURIER GRATIS (4071450997) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Hertz DSK 130.3 do Audi A3 A4 E39 Duster Wrocław (4087994297) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Proszę bardzo aczkolwiek mało jest konkretnych głośników które nadają się pod samo radio. Na radiach pisze np 4x52 4x50 ale tak na prawdę ma z 25 - 30 RMS.

Pozdrawiam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...