Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubaaw

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubaaw

  1. opony bieżnika mają ale troszeczke wybulwia je po boku takze nie weim czy są cos warte
  2. Witam tak jak w temacie, proszę o wycenę tych alufelg. Felgi posiadają gdzieniegdzie lekkie obdarcia po poprzednim właścicielu, są to 16" chcę je sprzedać bo przymierzam się do 17". Proszę o szybką odpowiedź gdyż zależy mi na czasie link do każdego koła : Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - d180829198cbd.jpg Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 92a0bf97ee1a6.jpg Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - b0066a3a81636.jpg Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 8b762e5196c4e.jpg
  3. kubaaw opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    mam pytanie co to za kostka? : Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 275ddcfa3d934.jpg szperałem dzisiaj i jak dobrze sprawdziłem to kostka do głośników : ) i tu pojawia się moje pytanie chce podłączyć taki zestaw: http://www.caraudiosklepy.pl/excursion-sx-5c-p1586.html znajdę gdzieś przejściówke z tej gostki na 2 kable głośnikowe ? Proszę o pomoc
  4. http://www.caraudiosklepy.pl/excursion-sx-5c-p1586.html a coś takiego ?
  5. Witam chciałbym uzyskać pomoc w doborze głośników do mojej audi a4 b5 avant gdyż seryjne w drzwiach zaczeły brzydko grać... Nie chce tam nic przerabiać, poszukuje głośników które będą grały pod seryjnym radiem SONY DSX-A30. Z tego co udało mi się ustalić wchodzą tam seryjnie 130mm, u mnie osobną są głośniki na dole i u góry tweetery. głośników na dole poszukuje w granicach 200-300 zł a tweeterów 100-150 ( nie orientuje się tutaj zupełnie jaka jest ich cena). Zależy mi na tym żeby dźwięk był zadowalający, podkreśle że w planach mam wymianę również głośników w tylnych drzwiach oraz dołożenie subwoofera do bagażnika ale to jak będzie więcej gotówki na razie proszę kogoś o pomoc w doborze głośników do drzwi przednich Zależy mi na czasie
  6. Witam wszystkich jestem nowy na forum. Audi a4 b5 avant 1,9 TDI.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.