Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Avancik by Radzio A4 B6 1.9 TDI AVF Rs6 17" in progress ....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A4 B6 1.9 TDI AVF Avant 2004 rok !!!

:wink::wink:

Siemanko :):siema: Audi od roku w moich rękach jak do tej pory obecnie nalatanie 190tyś niestety nie przeszło za wiele modów głownie ze względu na brak stałego dochodu co miesiąc na konto ale i studia zabierają całe tygodnie a na auto zostaje czas niestety tylko na week:facepalm: ale coś tam powoli sie dzieje w tym temacie ...:wink:

Myśle że aż tak tragicznie na początku nie wygląda więc przedstawiam Wam moj dupowóz :)

W dniu zakupu to praktycznie podstawowa wersja taka jaka wyszła z salonu żaden s-line poprostu skromny avancik :P

Na wyposażeniu było:

Silnik z popularna jednostką 1.9 TDI AVF 130km rocznik 2004 (ośka)

Skrzynia HCF 6 biegów

Kolor LX7Z Dolphin Grey Metalic

Komputer pokładowy z jednokolorowym wyświetlaczem

Centralny zamek

4 x elektryczne szyby

Dekory drewniane :facepalm:

Podgrzewane lusterka oraz składane niestety manualnie

Fele 16 Et42 7 calowe 5 ramienne (standardowe)

Nagłosnienie Bose standard 8 głośników plus basowy w bagażniku

Kanapa tylna skladana z dzurą na narty oraz podłokietniik z tyłu

Kierownica trójramienna

Podłokietnik przód

Klima dwustrefowa standardowo

Pakiet chrom relingi plus obramowanie wokół szyb

i inne mniej ważne rzeczy...:wink:

Mody jakie udało mi sie do tej pory wyrezać to :

Oczywiście na samym starcie wymiana kompletnego rozrządu plus pompa wody oraz wymiana sprzęgiełka alternatora

Zawieszenie s-line 1-BV -30mm

Wymiana drewna ( razi mnie w oczy drewno a aucie:P) na szczotkowane aluminium

Oklejenie popiołki przód plus tył na czarny kolor folią 3M

Wymiana podświetlenia tablicy rejestacyjnej na LEDy z CanBusa

Wymiana żarówek świateł mijania H7 na OSRAM NIGHT BREAKER 110%

Wymiana żarówek postojowych W5W na Ledy 5050 również z CanBusa:)

Kapcie na zimne Michelin Alpiny 195/65/16

Kapcie letnie z których jestem mega zadowolony :naughty: wzór RS6 repliki 17/7.5 cala do tego nowe oponki Goodyeara 225/45/17 (wkońcu autko trzyma sie drogi:D )

Plany

Virusik by..... i oto jest pytanie :P ktoś chętny kto by to ogarnął w dobrych pieniążkach?:naughty:

FMIC

EGR zaślepić ( Done )

Turbina BRD ( ale to w dalszej przyszłości jak ta wyzionie ducha:naughty:)

Wydech dwururka wraz z tym dokładka tylnego zderzaka

Przedni zderzak s-sline

Chodzi mi po głowie zawias ale wciąż mnie odbija stan dróg w miejscowości z ktorej pochodze :facepalm::facepalm::facepalm:

Przyciemnienie szyb tylne drzwi plus małe od bagażnika i tylna na klapie bagażnika

Dywaniki s-line pod nogi ( in progress)

Listwy dolne drzwi s-line ( in progress)

Listwy progowe s-line

Lotka s-line

RNS-e ledowe

Kierownica i tu są dwie opcje albo obszycie aktualnej czerwoną nicią lub wymiana na Multi z B7

Obszycie boczków drzwi (biała lub czerwona nić)

Obszycie ręcznego ( biała lub czerwona nić )

Wymiana gałki zmiany biegów na pikowaną :)

Wymiana siedziska na fotele skórzane lub tylko ze skórzanymi boczkami :)

i coś tam sie pewnie jeszcze znajdzie ....:)

Słucham opinii co do wyglądu oraz dalszych modów :wink: mile widziane opinie osób 3 :) te złe i te dobre :P:wink:

Było

DSC_0146.jpg

Jest

Ramka oklejona idelanie nie wyszło ale jak na pierwszy raz tragedii nie ma, element do poprawy w każdym bądź razie :)

20140324_170046.jpg

Nowe dekory :wink:

20140324_170052.jpg

Oświetlenie ledowe

20140324_170237.jpg

A tak wyglądają ledy w postojówkach osobiście podoba mi się ta barwa światła :wink:

20140324_202503.jpg

Nowy felunek narazie 17 ze względu na fatalne drogi:facepalm: ale korci mnie na większe:naughty: :naughty:

jest.jpg

ASPIRATION TO PERFECATION :wink::wink::hi:

SŁUCHAM OPINII I PROPOZYCJI :wink:

---------- Post dopisany 26-03-2014 at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2014 at 22:15 ----------

Opublikowano

Propozycje zawsze te same. 19 fela , pakiet s line, obnizyc, RNSe i takie tam:grin::grin::grin:. Powodzenia w modzeniu:wink:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Przyszła kiera od kolegi Reggi profi robota polecam:wink:

Juz siedzi w aucie :wink: jutro jakieś lepsze foto

20140714_162523.jpg

20140714_194522.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.